Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#16 2008-09-14 17:57:14

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: e-h

Fakt zle napisalem moze nie rada elite a ja z Marcin L podjelismy taka decyzje - powod brak wspolpracy z elite sojuszu nie skrzydla Tytani h - bo wlasnie tak bylo chcielismy to zmienic. CANNABIS prowadzi wielebny stad jest zaufana osoba dla nas - byl juz w radzie na poczatku i nie jego wina ze mu jakies sprawy uniemozliwily grac - ale to nie daje ci prawa Darsonix zeby oczerniac ludzi - co uwazasz ze herm dostal pozwolenie na przejmowanie i niszczenie gumisi jako niby ich kret??? - ty lepiej powiedz nam o czym piszesz z gumisiami na gg?? - Uwazasz sie za boga chlopie zapominasz ze to jest gra ja moze podchodze do niej powaznie ale ty to juz na bank przeginasz


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#17 2008-09-14 18:02:39

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

z gumisiami na gg rozmawiam o dualiźmie platona o znaczeniu miłości w życiu o bolącej nodze i pogodzie brzydkiej.

Offline

 

#18 2008-09-14 18:08:52

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: e-h

wiec twoim zdaniem herm i moze ja dostalismy pozwolenie na rozwalanie gumisi????????????????????

Na kazda akcje lecimy gdzie tylko idzie a ty taka dziecinade wbijasz mi tu zastanow sie bo wydaje mi sie ze dorosly jestes - a czasami mnie zdziwiasz - no jak dziecko bo nie po twojej mysli


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#19 2008-09-14 18:57:04

Anubis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: e-h

herm napisał:

to moze ja sie wypowiem troszku na ten temat :
- obce forum
- obce TT
- jakies uklady o ktorych nikt z nas nie wie (rada odlamu - bo juz nie mowie o radzie calej ELITE)
i z tego co wiem brak checi do wspolpracy z Tytanami i Elite
wiecej chyba nic nie trzeba tlumaczyc

ps.mi111 - wczoraj cos innego pisalas (chyba ze juz zapomnialas)

Może cos wyjasnie:

Akacper i Herm to osoby którym zaufałem i dałem wszystkie uprawnienia do zarzadzania sojuszem(ELITE H),dałem im uprawnienia do zarządzania grypa graczy którą zebrałem ,złączyłem i prowadziłem.
Od jednej z tych  osób dostałem nóz w plecy bez mojej wiedzy a nawet poinformowania mnie zdjeto mnie ze stanowiska i zabrano wszystkie uprawnienia a w imie czego?

-obce forum
posiadalismy dojście do forum =HUNTER= Forum te bylo pozostałościa po naszym wczesniejszym epizodzie jako Hunter zaglądali tam łowcy z ELITY H tylko dlatego zeby sobie porozmawiać ze soba czy z graczami z akademii-przy dosciu do was nikt nie mówił że mamy forum to likwidować

-obce TT
Postanowiłem stworzyc wewnętrzne TT dla pełnego wgladu w sytuacje militarna jaka istnieje w moim sojuszu,Dzieki wiedzy kto jaki ma stan jednostek  wiedziałbym jak dostosowywać sie do planów rady wobec prowadzenia każdego rodzaju operacji.
Przykład:
Nieraz andre pisał do mnie wez zbierz kilku co ma poteznego offa bo chcemy przeprowadzic powazna akcję.....a czy ktos pomyslał skad ja mam to wiedziec?kto ma jakiego offa? czy kazdemu miałem wysyłać PM w grze z pytaniem witaj jakiego masz offa bo chcę porzeprowadzic akcję?
dlatego  stworzyłem tt żeby być na bierzaco.
Rozumiem że bedąc w kolalicji elite jest jedno wspólne tt tylko po co  ono jest jak  ma do niej tylko dostep ..ktos tam ma nie wiem nawet kto ma dostep do TT,na pewno rada i dowódcy legionów moze i dowódcy grup bojowych a moze wodzowie poszczególnych skrzydeł nie wiem
Według mnie powinny dla kazdego skrzydła być dwa TT jedno wspólne dla wszystkich do którego ma dostep tylko rada która wie czym dysponuje koalicja i drugie tt dostepne tylko dla każdego skrzydła dzieki któremu wodzowie  i rada skrzydła wie czym dysponuje dane skrzydło.

- jakies układy
chodzi tu pewno o Hellboys:
więc również wyjasniam:
Po atakach na tych graczy  i przejęciu od nich cropa skntaktował się ze mna jeden z ich graczy z prosba o zaprzestane straszenia chłopaków i niszczenia ich bo  z płaczem przybiegają od tego momentu zaczelismy ze soba rozmawiać.
Uzgodniłem z nimi(a pamietajcie że tonie cała koalicja Elite z nomi walczyła (ja nikogo inie namawiałem) tylko skrzydło EH)więc uzgodniłem z nimi że za zakończenie wojny,potyczki,oni pozbedą się maradony z sojuszu( taki był mój warunek) oraz będa nas wspierac deffem w przypadku ataku gumisi i tak się stało.
Pozbyli sie maradony z sojuszu wycofali swojego deffa( andre KGB nasz dzielny bochater uważa że to on zlikwidował maradonie deffa tylko zastanawia mnie dlaczego  tracił tyle offów na nim a po moich rozmowach błyskawicznie przejął osadkę) czyli spełnili warunki które uzgodnilismy wiec dlaczego  nie miałbym ja dotrzymać ich z mojej strony.
Zakazałem wszelkich ataków na ten sojusz   po jakims czasie w  ramach bonusu jeden z nich podawać zaczął namiary na harem++ a dokładniej na żółte kropki z czego  oczywiście razem z Faukiem  skorzystalismy pózniej otrzymałem dostep do forum gumisi gdzie mogłem czegos się dowiedziać szczegłoniae na temat przyszłej koalicji TYTANI-ELITA a tu nagle dosteje informacje od jednego z graczy HEllboys 9tego co uzgadnałem z nimi naszego nieformalnego spokoju) ze zndre atakuje ich gracza   spróbowałem z andre porozmawiać zeby odpuscił sobie  lecz ten nie chciał w ogóle o tym słyszeć i to sa te zakulisowe rozmowy o których pisze Akacper czy herm chociaz herm wiedział oco chodzi bo pózniej mu wytłumaczyłem.

A ze to  było w tajemnicy  nie mozna strzelac z jęzora na prawo i lewo ze ma się dostep do forum przeciwnika czy że ktos podaje namiary jakie kto ma kropki  dlatego tego nie rozgłaszałem.

a co do stwierdzenia o braku checi współpracyz tytanami czy z ELITE czy mało wysyłałem wsparcai deffowego jak było potrzebne czy nie dostosowqywałem się do poleceń rady odnosnie massów i fejkowania - śmieszy mnie takie pisanie ludzi  którzy uważaja się za porządnych graczy.

A że odeszłem z ELity  ciekawe czy Jarovit666 ---iwcia---NiepokornY-----Marcin L i inni wodzowie  gdyby zostali potraktowani tak jak to czy tez by zostali? nie sądze zreszta czemu ja mam się porównywac do was wy jesteście zgraną ekipa z iluś tam serwerów spotykająca się na zlotach a ja? zwykłym dupkiem który  zayfał wam po raz 3 i został zdradzony po raz 3 i ostatni już


to tyle na temat zarzutów które zostały mi postawione

Ostatnio edytowany przez Anubis (2008-09-14 19:25:18)

Offline

 

#20 2008-09-14 19:00:22

herm

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 121
Punktów :   

Re: e-h

Anubis  sam do Ciebie pisalem ze usunolem sie z rady bo nie chcialem sie klucic i nikomu w droge nie wchodzic - wiec jaki noz w plecy ci wbilem??????????
wytlumacz mi bo piszesz cos czego nie zrobilem

Offline

 

#21 2008-09-15 02:04:28

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

Ok, kolejny dlugi post mnie czeka, mysle ze powinienem dostac juz pare plusow za poprzednie ale jakos sie nie moge doczekac, a tak madrze staram sie pisac )) Ale jak to mawiali starżytni rzymianie: Ad rem...

@Anubis (ty pierwszy bo najdłużej z Tobą zejdzie) - faktycznie, zgadzam sie z Tobą, JESTEŚ DUPKIEM, D.U.P.K.I.E.M.!! to takim jakiego dawno nie widziałem zasrańca. jestes w mojej opinii debilem i matołem ktory ma problemy ze sobą i jakąs manię ktorą leczysz na travianie zatruwając innym zycie i fajną gre. czlowieku, opanuj sie, walnij sobie baranka, ale takie z porządnym rozpędem i nie o ścianke działową z regipsu, tylko i jakis Wielki Mur Chinski... Potem sie zastanów co piszesz i dopiero zacznij pisać. Długi wstep do senda sprawy ale i twoja głupota nieprzeciętna... odpowiadając ci juz wprost:

- forum obce ? po co ci/wam? dla pogadania? czy nie wspomnieliscie tam nigdy o akcjach ELITE w sposob posredni lub bezposredni? czy jest zabeczpieczone przed kretowaniem? z reszta jestes wielki wodz anubis, nie wiesz takich rzeczy?? BTW no zobacz ty zobacz... nikt wam nie mówił?? a mowil ci ktos ze tylek sie podciera jka sie kibla wyjdzie?? czy taki smierdzący chodzisz po swiecie?? chyba odwiedziles strone www.glupiewymowki.pl

- postanowiles stworzyc TT... a wpadles na to ze bedac wewnatrz ELITE to nie jestes samodzielny w tego typu rzeczach? ze nie wiesz wszystkiego wbrew twojemu mniemaniu?? a wiesz o tym ze JA OSOBISCIE MIALEM KRETA U CIEBIE WE WLADZACH HUNTERsów?? A gracz XYZ od nas z sojuszu (nie powiem kto bo nie wiem czy moge) mial sita u drugiego z waszych włodarzy?? a moze jestes na tyle glupi ze wierzysz ze cie gumisie nie kretują? wiec pozwol soba pokierowac jak robi to ktos lepszy madrzejszy od ciebie i nie rob samowolki. bo w obu dotychczasowych punktach wykazales sie samowolką, gllupota i brakiem przewidywania efektow twoich dzialan.

- prawda - nie raz prosilem cie o udzial w akcji i pomoc w dowodzeniu twoimi graczami z eliteH. nigdy nie wziales na siebie nawet czesci akcji jesli chodzi o dowodzenie lub projektowanie atakow. NIGDY! albo sam sobie byles panem robiac akcje albo nie brales udzialu w moich akcjach. jedyny przypadek powaznej wspolpracy to przejecie osadki hellboys na ktore sie powolujesz. i wspolpraca wygladala tak: powiedzialem kiedy ruszamy, i ty prowadziles swoje przejmowanie a ja swoje katasowanie, oddzielne sklady ekip atakujacych, oddzielne cele, oddzielne fejki... czyli akcja zgrana w czasie ale dwie rozne akcje. tyle wspolpracy. Tak, miales pisac igmy kto ile ma woja, miales gadac na gg kto ile ma woja, miales czytac raporty kto ile ma woja, miales robic wszystko co kazdy NORMALNY wodz robi. Masz zasrany obowiazek wiedziec ile twoi gracze maja woja, i jak chcesz wiedziec, to ci powiem ze chu*&^j kogos obchodzi czy ja wiem ile kto ma woja. was/ mnie/ radę interesuje czy jestem skuteczny jako dowodca. podobnie jest z toba. wali mnie skad miales to wiedziec. MIALES WIEDZIEC i byc skuteczny. i wspolpracowac. wg ciebie powinno byc dwa tt, wg reszty koalicji jedno, wiec pozwol ze nie bedziesz narzucal innym swojego zdania w nieskonczonosc. i juz nie twoja w tym glowa kto a wglad do tt na forum o tym uwazam ze nie powinno sie pisac, zeby kret nie wiedzial gdzie szukac sitowania i grzebac pozniej po igmach

- hellboys - tu pokazujesz juz calkiem swoje prawdziwe oblicze, pisalem o tym wiele wiele razy i z toba i z hellboysami i z elitą. wiec pokrótce mowiac, tak, wybilem maradone do nogi prawie. ty przejales osadke cropową. maradona byl debilem, i zasluzyl na kare jaka go spotkala za kretowanie. twoja ofiara byla wrogiem wiec dobrze ze ci sie udalo. ale nie klam bezczelnie idioto, bo maradone rozwalilem JA. jak bys baranie jeden nie pamietal, to maradona stracił najpier moja obecna osadę 2q, potem skosilem mu pola w jego 9c do zera mlyn i spichlerz i piekarnie, potem ty sie ugadales z hellboysami (zdrajco!!) i oni potawili defa u maradony w jego ostatniej osadzie. POZNIEJ dopiero jak mial stolice opuszczona i bez cropa, gdy mial przejeta najwieksza poza stolica osadę (wlasnie obecna moją 2q) gdy w najmniejszej trzeciej osadce mial tyle defa ile sie zmiescilo jak katasowalem zerujac mu stolice, obecnie osada gracza martusia1, bo zdecydowalem ze tak duzo pomogla ELITE w tym rejonie i tak lojalnie gra ze zaluzyla z nawiazka na tą 9c. w trakcie zerowania osady, gdy maradona byl juz spisany na straty bo nei bylo z niego co zbierac ty "wynegocjowales" ze oni maradone wywala a ty jako eliteH im wszystkim odpuscisz. NIKT O TYM NIC NIE WIEDZIAL. wiec dopisujemy do listy zarzutów takze osobna dyplomacje - jawne bezczelne zlamanie podstawowego warunku bycia w koalicji ELITE. to wszystko w tym temacie - dales sie wy**ac bez mydla, najarales sie ze jestes wazniak i hellboys rzucili ci ochlap a ty jak glodny kundel sie na niego rzuciles ze maraodna jest poza sojem... żałosne... a to ze teraz przeinaczasz fakty to juz nie wiem jak tlumaczyc. pisalem ci to wszystko dwa razy na gg. nie pomoglo. ty dalej swoje... przedstaw mi swoja wersje zdarzen to ci powiem jakimi prochami sie szprycujesz ze nie kojarzysz sekwencji faktow i nie masz kontaktu z rzeczywistoscią.

- brak wspolpracy? Anupisiorze drogi... a kto mi na gg napisal ze nie bedziesz mnie sluchac? ze masz mnie w d**ie? kto mi niemal wprost powiedzial ze bedziesz sabotowal moje akcje ? kto sie GODZINAMI ze mną wyklócał do granic moich mozliwosci cierpliwosci ze legion to nie jest wazny a wazne sa skrzydla i ze ja wylece z elite jesli bede ci sie naprzykrzal dalej i bede dalej smial ciebie nie sluchac?? powtarzam ci milionowy raz zdanie moje, rady, calego ELITE - LEGIONU SĄ PONAD SKRZYDLAMI W ZAKRESIE AKCJI OFF I DEFF. to jest ich idea - laczyc rozne skrzydla i koordynowac. ale ty tego nie kumasz. bo ty jestes non stop pijany szczesciem ze cie z psychiatryka wypuscili i ze pozwolili cii grac w traviana a nie w warcaby... powtarzam raz jeszcze z cala odpowiedzianoscia - RAZ powaznie pomogles prowadzac rownolegle akcje wlasnego przejmowania osadki, i na palcach jednej reki moge policzyc akcje w ktorych ci napiaslem jasno czego oczekuje a ty mi chociaz odpisales godzac sie pomoc i potem przed akcja juz nie odczytywales igmow 9zbieg okolicznosci pewnie akurat nigdy cie nie bylo na necie wtedy... ) ostatni przyklad? przejmowanie osady chmienik city... pomogles? ile skosiles budynkow w zerowanej osadzie? ja nie widzialem twoich atakow. przejalem osade chmielnika. nie szedl tam ani jeden twoj fejk, a elite wyslala ich prawie setkę (dziekuje kolejny raz za udaną akcje, pokazaliscie ze mozna na was liczyc!! )

szczerze? tak jestem wkurzony piasniem do ciebie kolejny raz o tym samym ze mam dosc juz. nie chce mi sie po prostu dalej do ciebie gadac. wiec powoli skoncze...

@ darsonix - spokojnie, powoli, nie podejmujmy pochopnych dzialan. ile razy mi to tlumaczyles jak sie wsciekalem na kogos? jak pisalem z MH chcac go skurwiac za debilizm? jak chcialem zerowac osade sojusznikowi bo byl glupi? wiec teraz ty ochloń, jak juz wyszedles poza ELITE to poczekaj tam spokojnie, daj sytuacji sie wyjasnic i wroc. i nastepnymrazem nei wychodz wcale. bo nie tedy droga. wiesz ze tez masz charakterek i potrafisz dowalic do pieca. wiec spojrz na siebie krytyczniej, nie rzucaj sie od razu z pazurami tylko poczekaj nawet ta godzine lub dwie az sie druga strona wypowie. zazwyczaj masz bardzo dorosle poglady, ale w tej sytuacji zbyt zywilowo podeszles do tematu. generalne przeslanie : easy, poczekaj, przyjmij do wiadomosci rozwaiazenie sprawy i wroc.

@ marcin l - no szczerze mowiac to troche sie zawiodlem, i musze odbrązowić herosa. zawsze cieszyles sie opinia rozwaznego, spokojnego doswiadczonego gracza. uwazam ze powinienes przewidziec konsekwencje braku osobistej kontroli przebiegu wydarzen w tak ważkich sprawach jak pozbawienie kogos wladzy w jego (tworzonym przez niego badz co badz sojuszu przez kilkanascie tygodni) sojuszu. uwazam ze powinno to byc poprzedzone niejawna debata rady. zezwolenie na takie cos powinno byc jasne i potwierdzone. a nie rzucone na gg. a teraz powinienes wg mnie cos napisac i ustosunkowac sie do tego. a jesli nie piszesz bo ciebie nie ma na necie, i mogles to przewidziec ze cie nie bedize to sorki, ale jestes wodzem od tego, zebys umial przewidziec ze w tak waznej kwestii moe byc chryja jak diabli i poczekaj wtedy z rozpoczeciem akcji na swoj pobyt na necie. a nie robic z kacpra ronina. generalne przeslanie : spokojnie wyjasnij nam CZY zezwoliles kacprowi na ten ruch (wg mnie bardzo dobry) i KIEDY. wiele nam to wyjasni.

@ kacper i herm (wybacz herm, jesli traktuje sprawe zle i faktu sa inne to przepraszam, nie znam dokladnie przebiegu tej akcji) przejeliscie komus skrzydlo w sposob brutalny, po chamsku eliminujac go z gry. Anubis na to zasluzyl wg mnie, zeby do odsunac, rozumiem obawy ze gdybyscie mu powiedzie wczesniej to by byl wyscig kto szybciej kliknie w ambasadzie uprawnienia jasna sprawa. ale ja bym to zrobil inaczej - zostawic go na stanowisku, zabrac uprawnienia i pogadac spokojnie tzn podac link do watku gdzie rada oglasza swoja decyzje, podac powod i podziekowac za wklad w budowe elite. badz co badz anubis sie wczuwal w gre i bardzo duzo zbudowal wiec nalezy go tez docenic czasem a nie potraktowac jak smiecia. sam fakt odsuniecia go genialny, nie moglem sie doczekac, ale wykonanie, sposob podejscia kiepski.
to samo z mi111. fatalna sprawa. fakt, trzeba bylo ja z ostroznosci odsunac od wladzy ale tez stoles formalnie pozostawic zeby czlonkowie nie widzieli brutalnosci zagrywek na szczycie. daliscie w ten sposob orez reszcie do kwestionowania dobrych posunięć. a teraz trudno, trzeba jakos sobie z tym poradzic. generalne przeslanie : spokojnie, poczekajcie z szastaniem kontami az sie to wszysto wyjasni oraz z fochowaniem sie. wyjasnijmy to a potem konsekwencje, nie odwrotnie. 

@mi111 - nie bij piany niepotrzebnie, bo i tak sie piana sama bije, dobrze ze bronisz siebie i swoich sojusznikow. ale niepotrzebnie uzywamy nadmiernego patosu (nadmiernego podkreslam) zamiast konkretnie i rzeczowo wyjasnic sprawe. ze nie wejde w szczegoly czy odebrano ci wszystkie uprawnienia, czy tylko czesc, a pozniej zamiast poczekac jesli widzisz ze cos jest nie tak to zaczelas sie rzucac, awanturowac i odebrano ci reszte uprawnien z obawy ze jestes kontem anubisa bądź zaleznym.

@fauko i reszta hunters- nie bij piany wychodzac i straszac wszystkim co popadnie. jestesmy w powaznej wwbrew pozorom organizacji doswiadczonych graczy i w ogole cale hunters jesli uwaza ze tak wazna sprawe zalatwicie przez grozby i natychmiastowe agresywne dzialania to widzicie co narobiliscie. nie obarczam was bron boze wina w zadnym stopniu. tylko apeluje o rozwage. tez bym zareagowal ostro i zdecydowanie na takie cos zadajac wyjasnien, ale zadac wyjasnieni to nei to samo co wywolywac u siebie samego i u innych rozstroj zoladka )

@ ja - nie opuszczaj nigdy neta dluzej niz dwie godzy biezące. wyjechalem nad jeziorko opijac nowe melo do domu, wracam pijany jak maly bączek ze ledwo widze na oczy a tu ban na koncie, pol elite h jest bog wie gdzie, drugei pol to nowe wladze, mam jakies 15 osob na gg non stop mi klikaja o aferach, ukradzeniu skrzydal sojuszu (pierwsze co mi przyszlo do glowy ze ukradne w takim razie skrzydlo gumisiom i jako wlasne je skatasuje p ) i o tym ze czolowi gracze, ikony ELITE wychodza jedn po drugim bo JEDEN DRUGIEMU cos powiedzial. no na milosc boską ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, znajdzcie panienke jakas nie wyzytą a nie tutaj nadmiar testorenu uwalniacie. bez kitu ludzie jestesmy dorosli. kasujecie konto bo wam kumpel powiedzial ze jestescie klamcy? no zalamka totalna i brak slow normalnie. jak dzieci w piaskownicy co sie lopatkami po glowach tluką bo jeden drugiemu powiedzial ze ten drugi to jest guuuupiiii
pozatym szkoda serio ze mnie nie bylo bo moze bym umial cos pomoc i tu kierowac tym zamieszaniem. powiedziec ze mi111 nie jest grozna bo jest dobrym graczem i wiele dobrego robi, ze bron boze nie zgodze sie na ograniczenie jej wladzy bo jest swietna w tym co robi i ja szanuje za to ze tyle z siebie daje, pogadal z anubisem wyjasniajac mu ze nadszedl kres jego wladzy bo on sie do tego wybitnie nie nadaje. napisal do darsonixa, marcina i jakies niesmialo podpowiedzial wyjscie bhyc moze inne, lepsze niz kasowanie kont itd. trudno. stalo sie inaczej, teraz musimy sobie jakos z tym poradzic bez strat w ludziach !! albo z minimalnymi stratami...

jesli moge w czyms jeszcze pomoc to prosze smialo na gg do mnie wbijac, postaram sie w maire mozliwosci pomediowac miedzy wieloma stronami, zeby dobrze sie to skonczylo. generalnie uwazam ze ELITE H powinno wrocic z powrotem do skladu jaki mialo (lacznie z anubisem) ale bez niego na stolku, w skadzie zarzadu KONIECZNIE musi byc mi111, oraz kierowac huntersami musi ktos od nich. ktos rozsadny i spokojny. proponuje tez smiertelnie pwoaznie zrobic podzial terytorialny ktory zamaże podzialy na hunters, spa itd. jestesmy sasiadami i walczymy zawsze u boku sasiada a nie kolegi z soja ktroy jest pod rugeigj stronie cwiartki. a prawdziwe kolezenstwa przetrwaja na forach, gg itd. nie martwcie sie.

Offline

 

#22 2008-09-15 06:50:34

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: e-h

H moja kolej poprosiłam wczoraj o passy do Elite H pełne - po co nie bede sie tłumaczyć - chciałam współprace zonaczyc Panowie ackacper i Herm maja cos chyba na sumieniu bo na sekundach po moim wejsciu zwiali do jarovita ? to jest Radny i członek zarzadu skrzydła - pozabierali jeszcze swoje Multikonto i Mirka GZ choć to moim zdaniem tez Multi - mysle ze uzywaja haseł na minutach sa oba wyjscia

Nie ma amby na 20 stawialam - ludzie ze skrzydla powoli odhcodza, rządają wyjasnien i co i wielkie gówno - które narobili samowolinym zachowaniem  Ci Panowie - do tego czytalam pW Pana Herma toż to cham ordynus i chochoły słomy mu z butów wychodzą.


Podkreślam jeszcze raz czy to zachowanie Radnych i zarzadu skrzydła/

Byl sobie sojusz mniejszy polaczyl sie z wiekszym - w nim byla grupa ludzi - przylazło dwóch i z butami im sie do domu wryło nasyfili i poszli tak to widze - troszke szacunku dla reszty to co elite zrobilo to Huntersom dyktature tych 2 panów narzuciło - WSTYD!WSTYD!WSTYD!-  i tylko dlatego ze od dawna fochy robią i łazą ze skrzydła do skrzydła,

Mi111, Anubis - nie dziwie wam się tobie Fauko też

Ja Kasuje konto Wam radze poszukać sojuszu albo schować się pod skrzydłami Jarovita - niedługo wraca bo tu nie ma rady, nie ma władzy tylko anarchia.

ANDRE: Troche szacunku do ludzi . To nie żulownia.

Ostatnio edytowany przez a&i (2008-09-15 06:56:40)


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 

#23 2008-09-15 08:00:41

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

Do ludzi ok, ale do psycholów nie ma mowy. Jesli ktos mnie obraza wielkokrotniei jest psychiczny to w pewnym momencie czlowiek sie wkur**ia porzdnie. I koniec.

Kerm i kacper fakt - zrobilimy zle jesli chodzi o metode postepowania, ale cel byl nad wyraz sluszny, to ze ktos zalozyl sojusz nie znaczy ze jest nieomylny, be jaj. Odwalanie mi numerow i calej reszcie elitejest nie do przyjecia wg mnie. podtrzymuje wszystko co napisalem wyzej. Takie mam zdanie i koniec. A po graczach tak exp jak niektorzy z nas ja bym oczekiwal rzetelnego podejscia do tematu, zalagadzania sprawy i wyciagania konsekwencji, a nie podjudzania wszystkich przeciwko wszystkim tak jak moja przedmówczyni.

zaproponuj cos konstruktywnie, napisz swoje zdanie ale zakoncz wypowiedz czyms konkretnm. Po co dwa dni podjudzac sprawe i dolewac oliwy do ognia, i po co dziesiatki razy powtarzac sie nie nie dziwisz mi111 i fauko ? po co wychodzic z soja jak dars (gerenelanie bardzo go szanje i lubie ale to uwazam zle zorbil). po co straaszyc co chwile kasacjami kont? Anu i nie badz hipokrytką!! Wkleic ci twoje zdanie o sojuszu elite H? Chcesz tego? Wytne bluzgi kurde bez jaj. kacper i herm CHCIELI DOBRZE. byc moze nigdy nie byli w takiej sytuacji ze koniecznie trzeba bylo komus odebrac wladze i zrobili to tak jak zrobili, ale tudno mleko sie wylao wiec nie drzyjta sie chlopy na calom wieś, tylko zrobta cos konkretnego a nie podjudzajta. napisalem wam po wiejsku zeby dopasowac przekaz do poziomu gadki to zrozumieta (joke) 

Macie nauczke ze sprawy koguta i dude`a. Jak juz jest klotnia i padaja ostre slowa to nie odzywac sie jak macie zamiar zaogniac sprawe, ale poczekac az minie wam zlosc i na spokojnie rozwiazc problem.

Proponuje znalezc w hunterasach odpowiedzialnego szefa, rzywrocic mi111 na stanowisko (bezwzglednie, to bardzo dobry gracz i mimo ze nie jgra w to latami to stara sie wiecej niz niejedna osoba z rady) i dolozyc im jakiegos kuratora na tydzien lub dwa zeby nadzorowal uciszanie tej awantury. ufam mi111 ze nie odwali zadnego numeru, bo wiele razy razem cos robilismy i wiem ze to kobieta na poziomie. ale jest tam duzo czlonkow ktorzy moga inaczej myslec.
Do tego, uwazam ze nalezy przyjac rezygnacje kacpra ze stanowiska radnego oraz poprosic go o spokojnie pisemne wyjasnienie, zeby kazdy wiedzial kto sie czym kierowal. bo na razie kazdy napier&*^la na kazdego a rzeczowych argumentow brak.

PS. Mi111 i fauko - tez sie nie dziwie ze sie buntujecie przeciwko takiej brutalnosci zalatwienia problemu przez kacpra i herma, ale prosze as - teraz jak wyszlo wszystko i jak forum waznych graczy elite wie o tym i zajmuje sie sprawa to pomozcie to rozwiązać. nie ma kontaktu z wami od wczoraj (przynajmniej ja nie mam).

PS2. A&I odstosunkuj sie dziewczyno ode mnie, bo sama masz zdanie takie jak masz o huntersach i sama żądałaś zmian, z reszta jak wiekszosc. Hunters mialo problemy wewnętrzne i akcja kacpra byla zatwierdzona przez marcina (ponoc) i miala te klopoty rozwiazac w ciagu kilku dni, i przywrocic tak ich wladze w innych rzetelnych osobach. i wiesz doskonale jak sie odzywalas o nich wczesniej, wiec odejdz spokojnie ode mnie i zostaw te niby zarzuty humanitarne broniace anubisa, bo ja nie zmieniam ani nei ukrywam swojego zdania. badzmy powazni jak dorosli ludzie. ja pisze zdanie takie jakie mam, jak ktos czyli anubis jest baranem i palantem to pisze to jasno i dobitnie starac sie nei uzywac bluzgow. ale widze ze nie kazdy tak ma.

PS3. Anubis - padlo bardzo duzo zlych opinii o tobie, takie mam zdanie, wiesz o tym doskonale, ty masz moze podobnie o mnie bo wiele razy sobie napyskowalismy i wiesz doskonale ze uwazma ze sie nie nadajesz kompletnie zeby grac jako szef koalicji. kochasz wladze absolutna i nie ma dla ciebie wyjscia bycia szefem i posiadania nad soba kogokolwiek. Nie wchdozac w te rozwazania kolejny raz : PO TYM POSCIE POWYZEJ, NIE WCHODZAC MERYTORYCZNIE W TRESC WYMOWEK JAKIE STROSUJESZ BYLEM POD WRAZENIEM ZE UMIALES KONKRETNIE NAPISAC TE PARE ZDAN. Nie przyznaje ci racji z opisem twojej wersji historii hellboys, bo klamiesz w niej, ani w pozostalych zakresie. sam fakt podjecia publicznie sprawy jest OK. szkoda tylko ze musialo sie stac tak duzo zlych rzeczy zeby cie zmusic do tego.

Aby oslodzic atmosfere informuje panstwa iz legion VI przejal dzisiaj kolejna osadke gumisiom z kółeczkiem:) gracz dude juz nie ma domu dla jego mamusi info konkretne w stosownym dziale

Offline

 

#24 2008-09-15 08:10:27

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: e-h

Do Andre ja czekałem na wyjaśnienia jak napisałem nie otrzymałem ich a nowy namiestnik napisał żebym opuścił coś co od podstaw pomagałem budować..i jak napisałem nie twierdze że Anubis jest idealnym wodzem ale jak napisał Zarimdrago można było wybrać nowe władze wewnatrz odłamu i przede wszystkim przedyskutować z nami sprawę a nie robić zamach stanu..

Offline

 

#25 2008-09-15 08:19:00

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: e-h

To co mysle o nieróbstwqie w elite to dotyczy całego sojuszu nie ellite H a jak rozmawiałam z Toba dotyczyło cropów - tyle
Nie podjudzą - za to ty uwazasz sie za wszechwiedzącego
swoje obrazliwe komentarze do Anubisa pisz na PW nie na forum bo to nie zulownia jak juz mówiłam - a w dodatku to tylko twoja subiektywna ocena

Nie będę nic proponowac bo jak dupa od srania jest od tego rada i zarzad skrzydła elite H - którego Ci Panowie sie po prostu pozbyli

Mam gdzieś ze chcieli dobrze - trzeba troszke patrzec na konsewkecje swoich działan - i tyle a nie zabrac dupe po raz kolejny do innego odłamu - to jest wódz to jest...(tu wstaw stosowne okreslenie jakie ci czytelniku pasuje)

A co do wychodzenia z soja - widzisz mozna pisac, pisać pisać gadac  - jak ja na zarzadach skrzydeł po czym - 0 odpowiedzi - czasem trzeba innych srodków przekazu aby zwrócić uwage wielkich tego serwera w elite ze mamy problem

Nie wiesz jak Mi z Fauko mieli pomoc skoro po odejsciu super wodzów nie mozna bylo ich zaprosić skutecznie - ale po co myślec prawda
Co do korespondencji to  -   a rób sobie chłopie co chcesz - przecież wiesz najlepiej.
Na wszystkich jedziesz ich błedy umniejszasz, no rozlane mleko - trudno

a co to konszachty jakies ? tez moge porzucac jakies dziwne bezpodstawne oskarżenia

Sprawy się załatwia kulturalnie - to nie dzungla a nie aut i spadaj koleś.

Ale drogi Andre przecież i tak wszystko zawsze wiesz najlepiej....

Nie odpisuj mi z łaski swojej bo szkoda kalorii

Ciekawe jak ty byś się poszuł... ale to juz drogie dzieci inna bajka

Anarchia/


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 

#26 2008-09-15 09:42:33

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

Chetnie napisalabym cos madrego - niestety absolutnie nie wiem o co chodzi.  Tak wiec poprosze tylko kasujacych konta o anulowanie kasowania, innych o zalatwienie spraw wewnetrznie co jak rozumiem jest mozliwe... I grajmy dalej bez dodatkowych nerwow i wycieczek osobistych.


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 

#27 2008-09-15 10:21:47

Derkacz1

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: e-h

Może i ja dodam parę słów od siebie:
1. Nazwę to tak zwykły zamach stanu (nie wnikam czy za zgodą czy bez zgody Rady ELITE)
2. Do ackacper5 - nieliczenie się ze zdaniem graczy hunters, nie informowanie jedynego członka Rady (mi111) którą gracze znali , szanowali i której ufali, samowolne podejmowanie fatalnych decyzji rodzących fatalne konsekwencje, bezpodstawne oskarżenia o nielojalność wobec Elite i Tytanów, mydlenie graczom oczu masami o jakimś buncie gdy w międzyczasie przejmuje się władzę i najważniejsze obrażanie wszystkich graczy skrzydła (po wywaleniu Anubisa i mi111) masami w stylu ...... - no kto następny.
3. Do harm&norbi - sorry ale nie zdobyłeś NASZEGO szacunku, z tego co wiem tylko obraziłeś paru graczy
4. Do CANNABIS - nie bierz tego do siebie ale wstąpiłeś do nas 26 sierpnia ja Cie nie znam, nikt z Nas Cie nie zna, nie wiem jakim cudem znalazłeś się w Radzie Hunters, może i nadajesz się na to stanowisko, czas pokaże.
5. Do Andre - Jesteś dowódcą Legionu, ponoć ponad podziałami politycznymi więc może zostaw sprawy władz skrzydła graczom Hunters. Sorry ale Twoje zdanie kogo należy odsunąć od władzy a kogo posadzić na stołku mało nas interesują to jest Twoje i tylko Twoje zdanie. Radę wybierzemy sobie sami i będzie ona reprezentować Nas nie Ciebie. Przestań traktować całego skrzydła jak stada baranów które można ciągnąć za rogi w tą czy w inną stronę. Połowa twoich postów w tej sprawie dotyczy niechęci do Anubisa, a co Nas to obchodzi, czy przez niechęć dwóch graczy do siebie ma się rozpaść całe skrzydło. Mówisz o wysłaniu kuratora z Elite do Hunters, żeby rozwiązał problemy wewnętrzne. Co za banialuki piszesz przecież tego bigosu narobili właśnie Wasi przedstawiciele. Z mojego punktu widzenia podrzuciliście Nam zgniłe kukułcze jajka które wprowadziły zamieszanie i ferment.

Ale mimo wszystko ja jestem dobrej myśli i przypuszczam, że jakoś to poskładamy do kupy.

Offline

 

#28 2008-09-15 10:45:31

Arivald

Użytkownik

6768899
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: e-h

Derkacz1 napisał:

Może i ja dodam parę słów od siebie:
1. Nazwę to tak zwykły zamach stanu (nie wnikam czy za zgodą czy bez zgody Rady ELITE)
2. Do ackacper5 - nieliczenie się ze zdaniem graczy hunters, nie informowanie jedynego członka Rady (mi111) którą gracze znali , szanowali i której ufali, samowolne podejmowanie fatalnych decyzji rodzących fatalne konsekwencje, bezpodstawne oskarżenia o nielojalność wobec Elite i Tytanów, mydlenie graczom oczu masami o jakimś buncie gdy w międzyczasie przejmuje się władzę i najważniejsze obrażanie wszystkich graczy skrzydła (po wywaleniu Anubisa i mi111) masami w stylu ...... - no kto następny.
3. Do harm&norbi - sorry ale nie zdobyłeś NASZEGO szacunku, z tego co wiem tylko obraziłeś paru graczy
4. Do CANNABIS - nie bierz tego do siebie ale wstąpiłeś do nas 26 sierpnia ja Cie nie znam, nikt z Nas Cie nie zna, nie wiem jakim cudem znalazłeś się w Radzie Hunters, może i nadajesz się na to stanowisko, czas pokaże.
5. Do Andre - Jesteś dowódcą Legionu, ponoć ponad podziałami politycznymi więc może zostaw sprawy władz skrzydła graczom Hunters. Sorry ale Twoje zdanie kogo należy odsunąć od władzy a kogo posadzić na stołku mało nas interesują to jest Twoje i tylko Twoje zdanie. Radę wybierzemy sobie sami i będzie ona reprezentować Nas nie Ciebie. Przestań traktować całego skrzydła jak stada baranów które można ciągnąć za rogi w tą czy w inną stronę. Połowa twoich postów w tej sprawie dotyczy niechęci do Anubisa, a co Nas to obchodzi, czy przez niechęć dwóch graczy do siebie ma się rozpaść całe skrzydło. Mówisz o wysłaniu kuratora z Elite do Hunters, żeby rozwiązał problemy wewnętrzne. Co za banialuki piszesz przecież tego bigosu narobili właśnie Wasi przedstawiciele. Z mojego punktu widzenia podrzuciliście Nam zgniłe kukułcze jajka które wprowadziły zamieszanie i ferment.

Ale mimo wszystko ja jestem dobrej myśli i przypuszczam, że jakoś to poskładamy do kupy.

Popieram Cię Derkacz w 100%! Sam bym lepiej tego nie napisał. To jest kwintesencja tego co się dzieje. I też mam nadzieję, że ostatecznie wszystko się jakoś ułoży

Offline

 

#29 2008-09-15 11:42:38

niepokornY

Rada ELITE VETERANS

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 115
Punktów :   

Re: e-h

Tak jak wiekszosc z Was dowiedziałem sie "z gazet" o zaistniałej sytuacji , i jestem przerażony faktem ze cos takiego miało miejsce...a forma tej całej operacji pokazuje gdzie nasi "koledzy" Herm i społka maja graczy elite, nie należy Wam sie miejsce w naszych szeregach....tylko szczury w ten sposób postepuja a potem uciekaja z tonącego okretu, ze uciekliscie to nie mam pretensji ...ale po co za soba pozostawiliście niemiłe wspomnienie- a teraz normalni gracze musza wszystko prostowac ????

Co do zdania wypowiadanego na temat Dars'a(farma) - stary obudz sie , chyba na innym serwerze grasz i mylisz graczy .

Dars , szacunek dla Ciebie i Twojego wkładu w rozwój sojuszu.

Andre nie chce wnikac w poszczegolne spory graczy  to "Wasz" problem , ale jestem zdania ze te sprawy mozna załatwic miedzy sobą lub w przypadkach skrajnych sytuacjii  przy pomocy rady....forum to ostatecznosc .


Koledzy i koleżanki , mam nadzieje ze juz emocje opadły i kazdy problem można załatwic w sposób kulturalny i polubowny .... wiec nie spierajmy sie i nie umieszczajmy w tym dziale kolejnych potyczek słownych ...

Ale pokażmy ze jestesmy Elite i z takich niemiłych sytuacji tez potrafimy wyjsc , nie kasujmy kont ... bo to tylko frajda dla oczu naszych "kolegów" ..... MI111 masz moje 100% poparcie , i wielu innych graczy ... Wiec wspolnie za chwile to naprawimy a calą sytuacje wcisniemy miedzy inne bajki....



ps. Andre , poł nocy nie spalem a Ty mi teraz mylisz gracza którego lalismy ;-) Gumol Daddy stracił wioske.... I to juz kolejna osada w naszej okolicy ktora została odebrana bandytą .... co pokazuje , ze jesli chcemy to mozemy wszystko.... Wiec do dzieła Elite.....

Ostatnio edytowany przez niepokornY (2008-09-15 11:52:43)

Offline

 

#30 2008-09-15 16:22:49

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: e-h

Powiem tak moze i popelnilem blad nie omawiajac tematu z cala rada a tylko z Marcin L (jego zdanie sie przeciez nie liczy). Nie ucieklismy poprostu odebralem wczoraj info od dars ze wroci do soja jak my odejdziemy z rady wiec ja mu na drodze do szczescia stawac nie bede jesli akurat jemu jestem ciezarem - stad ustapilem bo przeciez on jest goru sojuszu i tylko jego zdanie sie liczy - herm w ta sprawe prosze nie mieszac on tu jest najmniej winny i w reszcie wypowiedzi prosze uzywac poprostu tylko ackacper5

Dla sprostowania twojej wypowiedzi anu nie mamy do siebie ani do nikogo z sojuszu hasla - gramy fer i mozesz i do boga pisac a nic na mnie ani jego nie znajdziesz - fakt raz chcialem zeby ktos mi katy wyslal wchodzac przez haslo poniewaz byla akcja i strasznie mi na niej zalezalo a nie wiedzialem czy dam rade w pracy dorwac sie o okreslonej godzinie do kompa - na szczescie udalo sie i nikt nie musial wbijac do mnie przez haslo. A wypowiedz Andre ci nie pasuje bo ci prawde powiedzial - wiesz co ja ci powiem ze z checia czytalem co o mnie napisal choc tez nie szczedzil slow - przyjmije kego krytyke z pokora i mysle ze ma racje

Tobie Dars powiem ze swietnie ci wychodzi poniewieranie i ludzmi- wierz mi z laikiem nie masz doczynienia - to tez nie jest moj pierwszy serwer na ktorym gram i wiem na czym polega travian


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csklanorange.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl