Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-09-14 17:26:13

alimor

Konto oddane

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 199
Punktów :   

sojusz i organizacja

Na poczatku chciałem napisac do na forum tylko legionu ale napisze widoczne dla całosci.
Moim zdaniem sojusz nic nie robi "zastuj" nie wiem czy Rada obraduje czy są jakies wytyczne czy sie kłoci, ale napisze na podstwie swojego XI legionu
3 razy była ogłaszana akcja i nic (podane tylko czasy (podobno najmocniejszy legion), zadnych pomysłów kazdy sobie. Przykładem moze byc strata off A.S Moresa i moja

Dam przykład swoich pomysłow
1. Podzielenie wlegionie graczy na off i deff (Ci mniej aktywni deff i dają sita aktywnym, graczom off (oni są narazeni na ataki)
2. Gal powinien zrobic 2-3k off GT (na straty, np składkowy legionu)...nocne wypady dolinki gdzie ukryte są offy
3. Deff mobilny tzn wysyłamy napier mobilnny deff czyli koniki i zamieniamy go z czasem na mniej mobilnny czyli piechota (w sumie nic nowego)
4. Fejki katastowe wysyłamy fejki katasty ale nie na chybił trafił, tylko zbieramy informacje o graczu, fejk z katasty daje informacje co na jakim poziomie.
a tym samym wiemy czy osada off czy deff czy dostarza tylko surowki np kuznia 20 lvlv czyli osada prdukująca deff)......chyba wiecie o co mi chodzi


ps
proponuje aby sie akcja zajeły osoby ktore chcą robic to a nie te wybrane, po jakim czasie np miesiącu mozna to weryfikowac osoby odpowiedzialne za np akcje
i uwazam ze nie powinnmy wojowac o przywileje pomiedzy soba a wojowac z wrogiami a troszke ich mamy (a widze ze kazdy bije sie o waładze a po co?, ma jakies pomysły, zawsze o nich mozna cos napisac i wdrozyc jesli ogoł bedzie chciał)


jest czas brania i czas tracenia, czas posiadania i czas odrzucania; czas na miłość i czas na nienawiść; czas wojny i czas pokoju

Offline

 

#2 2008-09-14 17:42:22

zarim drago

Rekrutant ELITE VETERANS

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 494
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p
WWW

Re: sojusz i organizacja

podobny temat poruszył jack73, planuje w taki sposób ustawiać nie legion tylko akademię gdzie coś mogę na razie jednak tylko planuję bo mam zapieprz przed studiami, a poza tym samemu ciężko ogarnąć taką ilość ludzi, szukałem osób do pomocy jednak nikt mi się konkretny nie nawiną, a ci których pytałem raczej nie mają ochoty marnować tylu godzin.


autor powyższego postu jest boski i wogle, więc proszę nie krytykować jego wypowiedzi

Offline

 

#3 2008-09-14 18:17:18

Qavel

Zarządca Legionu II

7998386
Call me!
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 166
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: sojusz i organizacja

Wszelkie pomysły zwiększenia aktywności w legionie doprowadzają do zwiększenia swojej pracy tak naprawdę.

Aktywności nie ma z powodu:
1). Większość graczy nie posiada stałych siterów - i to mówię o takich, którzy naprawdę wchodzą na konto kolegi lub koleżanki, a jeżeli są bardziej doświadczeni to radzą na co nastawić dane osady; co najpierw budować, kogo atakować itp...
2). Jeżeli już ktoś posiada stałych sitterów to oddalonych od niego i to znacznie! Staje się to kłopotliwe, ponieważ trzeba znać większy obszar mapy, a w razie ataku okolicznych wrogów najszybciej defa może podesłać sitter (o ile nie ma 3h dojścia zamiast 30 minut) !
3). Stan armii! - Wielu graczy tak naprawdę nie ma niczego co by się nadało do akcji militarnych! Fajki puścić może każdy! Jak zapytam np. o zwiad, machiny wojenne lub gadaczy to zapada niepokojąca cisza
4). Zwykłe życiowe sprawy. Czasem się nie ma czasu, a czasem ma się go w nadmiarze.

Jak rozwiązać ten problem?
Ja mam swój już sprawdzony sposób lecz cholernie trudny do wykonania...
Każdy ma obowiązek posiadać 2 sitterów ( i to w miarę możliwości najbliższych sąsiadów ) tak aby tworzyć tzw. trio., czyli trzech najbliższych siebie graczy situję sobie nawzajem (znają swój teren, swoje osady, wrogów, farmy itp., a z czasem każdy z nich będzie miał hasła do kont siterów aby wysłać np. machiny wojenne od sąsiada w przypadku akcji militarnych ). W taki sposób teoretycznie potrzeba 1/3 legionu aby cały legion brał udział w działaniach i to na swoim terytorium! ...
Z resztą tych plusów mógłbym mnożyć!!! A wszystko sprowadza się do tego aby mieć 2 najbliższych sąsiadów za siterów!


http://sig.travutils.com/pl5/25765.png

Offline

 

#4 2008-09-15 04:20:56

A.S - alimor

Użytkownik

12764344
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 40
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: sojusz i organizacja

Jestem członkiem XI legionu.
Wspaniała nazwa i nic poza tym, ta formuła się nie sprawdziła, zauważy to ktoś. Dlaczego nie , bo jest nas za dużo w nim, należymy do różnych sojuszy, jak sprawnie takim legionem zarządzać. Planowanie akcji, śmiech na sali, podany cel i co dalej, kilka zgłoszeń ( pytałem na forum, nie ma przymusu pełna demokracja), nic że zgłaszający ma 14h inny mający 1h się nie zgłasza bo nic nie wie o tej akcji, nie musi, demokracja, a nawet jak wie to co, można mu ....... 

Próbuje stworzyć grupę bojową z kilku graczy będących w moim pobliżu, skład 5-6 graczy z trzech naszych sojuszy i jeden z prawdziwych tytan. Jak będzie działać (działa) grupa, bardzo prosto, ustalamy cel ataku, robię skan, daję na konwektor raportów, przesyłam na PW każdemu z członków grupy, atakujemy i każdy każdemu przesyła raport z swojej części akcji . Proste, prawda. Paranoja.

Nie można tego uprościć, można, zamiast legionu sojusz. Uprości to zasadniczo działanie takich grup jak moja, będę wiedział co dzieje się w mojej okolicy bez proszenia się na PW.  Nasza RADA (jeżeli jeszcze takowa istnieje) powinna z naciskiem na "ma" za zadanie rozwiązywać takie problemy, prawda. Zapomniałem demokracja, to może i ona nie musi zajmować się takimi "pierdołami".

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl