Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-10-05 19:50:22

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Offline

 

#2 2008-10-05 20:10:04

kingofgerman

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 249
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

" tak ma pożegnanie.." ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Offline

 

#3 2008-10-05 20:10:05

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: tak ma pożegnanie..

Ladnie ... a czemu pozegnanie?


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 

#4 2008-10-05 20:55:35

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

bo sorry ale znudził mi się ten marazm władz co biją pijane a nazwe a nasi ludzie od haremu obskakują bęcki<irek z elites> i to co king napisał odnosnie darsa..nikt nic nie wie- czeski film..stąd to pożegnanie..

Offline

 

#5 2008-10-05 20:57:19

kingofgerman

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 249
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

To poczej z 7 dni. zeby elita zabrała osady.

Offline

 

#6 2008-10-05 21:15:19

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

King Jaka Elita????wokÓŁ Mnie Jest JuŻ Tylko Harem I Niedobitki Elity

Offline

 

#7 2008-10-05 21:23:43

kingofgerman

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 249
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

No własnie. Te niedobitki- tak ja nazwałeś mają ptk. na 3-4 osady.
Dasz sie pofarmic postwią szybko wodzów i przejmą... myśl o sojuszu

Offline

 

#8 2008-10-05 21:29:11

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

Ale Kogo Masz Na MyŚli?? Bo Ostatni Z Elite Irek ZostaŁ WŁasnie Pojechany..lokii Ma Konto W Kasacij A Rafal81 Oddaje Konto Ale Jeszcze Nie Ma Nowego WŁaŚcicela..reszta To Tytani KtÓrzy Nie MajĄ Nawt Wymyslonego Wodza Bo Loki PisaŁ Pw Do Okolic To DostawaŁ Odpowiedzi Typu: Nie DziĘki

Offline

 

#9 2008-10-05 21:31:03

kingofgerman

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 249
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

To oDdaj konto, no. Irkowi ALBO GRAJTA REZEM NA KONCIE

Offline

 

#10 2008-10-05 21:32:31

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

juz za póżno bo 24 godz mineły..a Irek po tym jak go harem pojechał nie ma ochoty na gre..bo podobno wsparcie elitty było słabe

Offline

 

#11 2008-10-06 06:29:38

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

Przykro mi...


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 

#12 2008-10-06 07:37:07

roggee

Zarząd ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

Piszę na forum może trzeci raz choć czytam w miarę wszystko.
Widzę że to właściwie koniec ELITE. Każdy z "wielkich" wyobrażał sobie tryumfalny przemarsz przez s8 przy wtórze zachwytów oczarowanej gawiedzi. Jak coś idzie nie tak - "kasuję konto". I tu na forum dajecie upust frustracjom, że jesteście OK tylko otoczenie jest kiepskie. Przykład ?
Fauko - Irek nie miał slabego wsparcia, on nie miał żadnedo wsparcia bo nie mógł mieć i o tym dobrze wiedział. Sam mu to pisałem jako koordynator deff. Kilka godzin wcześniej zarządziliśmy wsparcie deffem wiosek a&i. Ale Irek twierdził że mu potrzebne tylko wsparcie off. Dostał, wtopił, sam się przyznał że żle przygotował akcję. Reakcja haremu była bardzo szybka i skuteczna wobec naszego zaangażowania defem gdzie indziej. Wyjęli mu osadki - fakt ale mógł grać dalej. Dawkoz też wyszedl z tego porysowany.
Do czego zmierzam? Ano Wy wszyscy wielcy zwyciezcy z innych serwerów przyjęliście dziwną taktykę. Pelno na tym forum pieprzenia od lipca że ELITA to super, że honor i sztandar (Jarovit) ale wojenki to sobie prowadzicie prywatne a nie w ramach sojuszu. A jak przychodzi wtopa to wszyscy wkoło są winni więc trzeba skasować konto. Pisałem na tym forum w lipcu - nie traktujcie reszty graczy jak tła dla waszych sukcesów bo to wyłącznie im (i swojemu doświadczeniu) te sukcesy zawdzięczacie. Popatrzcie ilu już bardzo dobrych graczy odeszło. Nie dlatego że przeciwnik ich wykasował tylko na skutek kłótni który jest piękniejszym graczem. Przejrzyjcie to forum i znajdzcie chociaż jeden raport z akcji przeprowadzonej przez cały sojusz. Nie znajdziecie.
Łatwiej jest kasować konto niż po porażce zabrać się wspólnie do roboty. Ja jestem słabym przeciętniakiem i dlatego tego nie zrobię bo gram z ludzmi którzy na mnie liczą. Wspólna była decyzja o graniu i tylko wspólna decyzja o zaprzestaniu gry może to zmienić. Na tym polega sojusz.
Może ogólnie to dla Was bezsenowna gramota ale mnie jest lżej )
Pozdr - roggee

Offline

 

#13 2008-10-06 08:03:03

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

roggee napisał:

Piszę na forum może trzeci raz choć czytam w miarę wszystko.
Widzę że to właściwie koniec ELITE. Każdy z "wielkich" wyobrażał sobie tryumfalny przemarsz przez s8 przy wtórze zachwytów oczarowanej gawiedzi. Jak coś idzie nie tak - "kasuję konto". I tu na forum dajecie upust frustracjom, że jesteście OK tylko otoczenie jest kiepskie. Przykład ?
Fauko - Irek nie miał slabego wsparcia, on nie miał żadnedo wsparcia bo nie mógł mieć i o tym dobrze wiedział. Sam mu to pisałem jako koordynator deff. Kilka godzin wcześniej zarządziliśmy wsparcie deffem wiosek a&i. Ale Irek twierdził że mu potrzebne tylko wsparcie off. Dostał, wtopił, sam się przyznał że żle przygotował akcję. Reakcja haremu była bardzo szybka i skuteczna wobec naszego zaangażowania defem gdzie indziej. Wyjęli mu osadki - fakt ale mógł grać dalej. Dawkoz też wyszedl z tego porysowany.
Do czego zmierzam? Ano Wy wszyscy wielcy zwyciezcy z innych serwerów przyjęliście dziwną taktykę. Pelno na tym forum pieprzenia od lipca że ELITA to super, że honor i sztandar (Jarovit) ale wojenki to sobie prowadzicie prywatne a nie w ramach sojuszu. A jak przychodzi wtopa to wszyscy wkoło są winni więc trzeba skasować konto. Pisałem na tym forum w lipcu - nie traktujcie reszty graczy jak tła dla waszych sukcesów bo to wyłącznie im (i swojemu doświadczeniu) te sukcesy zawdzięczacie. Popatrzcie ilu już bardzo dobrych graczy odeszło. Nie dlatego że przeciwnik ich wykasował tylko na skutek kłótni który jest piękniejszym graczem. Przejrzyjcie to forum i znajdzcie chociaż jeden raport z akcji przeprowadzonej przez cały sojusz. Nie znajdziecie.
Łatwiej jest kasować konto niż po porażce zabrać się wspólnie do roboty. Ja jestem słabym przeciętniakiem i dlatego tego nie zrobię bo gram z ludzmi którzy na mnie liczą. Wspólna była decyzja o graniu i tylko wspólna decyzja o zaprzestaniu gry może to zmienić. Na tym polega sojusz.
Może ogólnie to dla Was bezsenowna gramota ale mnie jest lżej )
Pozdr - roggee

to jest mój pierwszy serwer i liczyłem własnie na wspólne akcije..a walczyłem ja i rafal81..i lokii super deff..zero wspólnych akcij wywołał tą flustracije i nic więcej ja sie nie obrażam tylko dość miałem kłutni o nazwe i takie tam ..liczyłem na kopanie tyłków a dostałem tylko polityczne gadki

akcja irka była pierwszą wspólną liczyłem że rozpizgamy dakozaa ja rozbiłem pare deffów ale pokazała tylko że nie ma co liczyć na wspólne akcij..wysłałem pełno pytan do irka a dostawałem tylko infoże wiochy przejmowane i zero wsparcia..to jak można prowadzić jakąs akcje skoro miałem do dyspozycij 13k off i z lokii 15k deff...które nie zodstalo wykorzystane z powodu braku informacij

Offline

 

#14 2008-10-06 08:18:28

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

Fauko - dawkoza rozwalimy tak czy siak... wierze w to


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#15 2008-10-06 08:24:51

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

Hmm Rogge ma racje

a co do propozycji na akcje u Irka sam wiesz ja tez zostałam olana
a co do rozwalenia dawkoza to wam dopinguje i trzymam kciuki


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl