Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-11-11 21:07:29

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Witam,

Od kilku dni trwały ożywione rozmowy dyplomatyczne na temat przywrócenia Paktów z Tytanami, ale w trakcie nich padł pomysł o stworzeniu szerokiej Koalicji, która obejmowałaby większą liczbę Sojuszy. Powstaje zatem Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Wiem, że wielu z Was zostało mocno pokiereszowanych przez HAREM, ale uważam, że w imię dobra Sojuszu i dalekowzrocznej polityki taka Koalicja przyniesie nam wiele korzyści. Pragnę zauważyć, że w Haremie również są gracze, którzy mają ELITE wiele za złe i żywią wobec nas same niepozytywne emocje. Uważam jednak, że czasem przychodzi taki czas, że należy zrezygnować z własnych urazów i zastanowić się nad celem nadrzędnym, jakim jest wygranie serwera.

Co do celów, jakie stoją przed ELITE pozostaje jeden i niezmienny, który nam przyświeca od początku serwera, czyli walka z Gumisiami, do której dołączyli już HARKONENI i dołączy reszta naszej Koalicji

Nie muszę chyba przypominać o zaprzestaniu ataków na współkoalicjantów - wszelkie taki incydenty skutkowały będą natychmiastowym usunięciem z szeregów ELITE

Szczegóły techniczne Koalicji zostaną ustalone wkrótce pomiędzy przedstawicielami wszystkich stron

Pozdrawiam

Marcin L


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#2 2008-11-11 21:27:02

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Wiem ze znow wyjde na maciwode ale nie podoba mi sie to szczegolnie patrzac na ostatnie ataki Tytanow na Elite o Haremie juz nie wspominajac

ja jestem przeciw tej koalicji

Offline

 

#3 2008-11-11 21:30:01

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Czytam wasze pytania na CB i od razu wam odpowiem co mysle.
Elite to poleczenie po czesci sojuszy z s6 wrogich sojuszy jakos potrafilismy sie dogadac i jest ok - tak samo z herem mozemy sprobowac stowrzyc koalicje - ktora jak juz Marcin L wspomnial wyjdzie wszystkim na dobre - wkoncu przyszlismy tu walczyc o cud wiec postarajmy moze sie zapomniec o niektorych wasniach jak juz to zrobilismy wstepujac w szeregi elite na poczatku srewera - w zyciu bym nie powiedzial ze na wspolne akcje pojde z graczem z Odt a tu prosze jakie piekne akcyjki nam wychodza - kto wie moze tak samo bedzie z harem


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#4 2008-11-11 21:32:12

dariuszds007

ELITE SH

5523507
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 97
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Czyli jako wrogowie zostają nam Gumole i Valhala


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl5_51133.gif

Offline

 

#5 2008-11-11 21:38:11

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

chodzi mi o to ze z tytanami juz probowalismy koalicji - fuzji nazwijcie to jak chcecie i wyszla jedna wielka lipa gdzie chciano Nas wykorzystac, potem zerwano wszystkie pakty i atakowano nas zabraniajac jednoczesnie podnoszenia broni przeciw tytanom... Czy tylko ja widze tu podstep i ponowna probe zrobienia z nas niewolnikow i miesa armatniego??

co do haremu... teraz twierdza ze sa z nami ale jutro wiatr zawieje w inna strone i znow wroca do gumoli stajac przeciw nam dajac jednoczesnie czas przeciwnikom na podniesienie sie i naklepanie jeszcze wiekszego offa przeciw nam niz maja w tej chwili

Offline

 

#6 2008-11-11 21:46:38

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Spokojnie, wszyscy musimy jakoś na tej ćwiartce współgrać - nie wszystkich da się zmieść z powierzchni...
I wszyscy chcemy grac tak samo my jak i oni...


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#7 2008-11-11 21:49:07

oszolom

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 41
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

jedni nie wyobrażają sobie z Tytaniami, inni z Haremem...ktoś inny z Gumisiami...Wiec gdyby wszystkim dogodzić, to Elite zostałaby sama, a koalicja wygladałaby tak: Harem + Tytani + Gumisie. Moim skromnym zdaniem brawa dla naszej dyplomacji za rozbicie tamtego układu.
Do kompletu doszedł Harkonen - dla mnie to powtórzenie układu z poprzedniej edycji: z jednej strony TOG i spółka, z drugiej MC. Teraz też jest TOG, i też jako pierwszy wyrwał sie z tworzeniem koalicji na swojej "półkuli"...wiec może i koniec bedzie podobny, czyli TOGi zajma zaszczytne drugie miejsce, a pierwsze przypadnie nam

Offline

 

#8 2008-11-11 21:49:54

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

mi ty to mi tu oczy nie mydl bo to ty na informacje o atakach tytanow odpisalas mi..."ustawcie deff moze ataki ucichna" zamiast cos z tym zrobic dzis probowali przejac osadegracza pawel54 dokladnie niejaki koga ktory byl jednym z agresorow mojego frania jako dyplomata dalas ciala na calej lini u mnie ataki ucichly jak Marcin wrzucil na forum tytanow raporty z atakow

JA JESTEM NA NIE

i dyplomacja tez mi sie nie podoba

Ostatnio edytowany przez Nazzir (2008-11-11 21:51:18)

Offline

 

#9 2008-11-11 22:04:58

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Wiedziałem, że ta Koalicja wzbudzi wiele kontrowersji, ale sami na serwerze jesteśmy właśnie "mięsem armatnim". Nie oszukujmy się - wiele z osób w ELITE nie radzi sobie dobrze z grą, a taka Koalicja pozwoli im odetchnąć, a cel mamy jasny, jeżeli chcemy coś znaczyć na s5


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#10 2008-11-11 22:08:30

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

nazzir - nie zgadzam sie z toba - szczerze juz nie czas na hustawki polityczne na s5 - jak i tytani tak i herem o tym pewnie juz wiedza - mysle ze uklad ktory do tej pory przedstawili bylby ok. Tylko temu byl zakaz atakow gdyz pojedyncze jednostki tytanow decydowaly sie na ataki a w tym czasie byly prowadzone rozmowy z tytanami


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#11 2008-11-11 22:10:43

--motyl--

ELITE V

209278
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 185
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Bratac sie trzeba,budowac cos,tworzyc,rozwijac horyzonty...Popieram koalicje:)

Offline

 

#12 2008-11-11 22:17:05

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

ja swoje powiedzialam reszte wie Marcin ja dluzej grac nie musze wystarczy mi co bylo z ostatnia koalicja na s6 tu nie chce tego przerabiac drugi raz

a skoro chcecie byc  poniewierani przez tytanow jak to probowali jeszcze niedawno robic wasza sprawa

Ostatnio edytowany przez Nazzir (2008-11-11 22:18:08)

Offline

 

#13 2008-11-11 22:25:23

--motyl--

ELITE V

209278
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 185
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Nazzir,opusciło nas wielu dobrych graczy.....Nie kaz nam wybierac''Koalicja,czy Ty''

Offline

 

#14 2008-11-11 22:26:39

Jkiller

Rada Doradców

Skąd: Lubicz (Torun)
Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 75
Punktów :   

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

hmmmm to ja tu mialem wlasnie wioski przejmowac od haremu a tu masz ci niespodzianka, teraz wroga szukac 40h w jedną strone?   nadszedl czas rozwazyc jeszcze jedno wyjscie z tej calej sytuacji

Offline

 

#15 2008-11-11 22:28:25

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: Koalicja ELITE & HAREM & HARKONEN & TYTANI

Cieszy mnie koalicja z Tytanami, nie wiem czy z Harkonen ... ale moze, ciekawa jestem jak to bedzie z Haremem


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppoznan09.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl