Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#16 2009-02-01 15:10:05

MaXiMuS1981

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: gramy w sojuszu czy z kumplami?

co do polityki ESH  jak już moze zapomnieliście  sojusz powstał na zasadzie równości  względem siebie od początku  chcecie żeby to było skrzydło zależne od was a tak nie jest .

co do masow  jeszcze nie czytałem  takiego co by pisało ze  .....wyślijcie wojo jak chcecie ...ale lepiej nie ....

zaczynałem gre na tym serwerze  z myślą ze skoro tak dobrze szlo na s6 to i tu zadziała a od początku sa tylko złości i problemy  a ogólnie krąży opinia ze lepiej nie zaglądaj na forum jeśli nie musisz bo tu tylko się zdenerwować można

akcje deff i off sa prowadzone  przez nas  tak jak i wy macie tez swoje czy o wszystkim jest mowa??? nie !!!.... wiem doskonale ze jesli potrzebuje defa to pisze do sojusznikow i pomoc taka dostaje  na ile kto moze  nie narzekam bo każdy odzew jest mile widziany  i tak samo staram sie pomagać


za nie długo natarzy wiec  weźmy sie do kupy  i grajmy dalej  na s12 wlasnie wybudowany zostal  cud  WINNER IS  PK  cud W.H.I.T.E.-Z.  a drugie miejsce ave_cezar tez pk  co do drugiego moiejsca cudak mial zakolejkowany 100lv  a mowiono ze nie dadza rady czy  zmienia  strone  pod koniec serwerwera
wiec nie docenianie  Esh  jest błędem  bo i ono może  sie okazac czarnym koniem  budowa szla łeb w łeb  i sporo ciosow cud przejol na siebie  ale dawal dobre wsparcie bo jak nie jeden by wygral to drugi a nastroje byly podobne jak tu teraz . sami nie dacie rady  potrzebne jest wsparcie !!!!!! i to samo tyczy sie nas  jak i was!!!!


Podążam CiemnościĄ kryje sie w CiEniU   

AkTYWnY lecz nie widoczny dla innych .

Offline

 

#17 2009-02-01 15:42:47

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: gramy w sojuszu czy z kumplami?

Nigdy nie zapominam o równosci, ale wymagam i oczekuję pełnej współpracy

Nie chcę wspominać o planie zasiedleń nowej lokacji i ilości postów w Waszym wątku z Cudem południowym

Krytykować jest najlepiej, a olewanie wspólnych akcji pokazuje najwięcej na kogo można liczyć

Ja nie jestem ślepy

Skoro mienicie się nazwą ELITE - współpracujcie - cel mamy wspólny


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#18 2009-02-01 17:13:04

gina1

ELITE SH

6927680
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 39
Punktów :   

Re: gramy w sojuszu czy z kumplami?

ackacper5 napisał:

tak - zero uchybien jak zawsze jak herm ze skrzydla elite a wychodzil przynajmniej poinformowal - gina chyba tego nie zrobil z tego co mi zona doniosla zero wiadomosci miala w tej sprawie nagle w elite sh siedzi zreszta jak wiekszosc ktora ostatnio odeszla w elite a - robicie co chcecie - i mi111 co nagle adwokatow potrzeba ci????

I tu się mylisz ackacper5.

gina1 napisał:

30.01.09 21:57
Dziękuje wszystkim za współpracę w ramach akademii.
Dzisiaj dostałem możliwość przejścia do NC ESH, z której korzystam.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję.

gina1

Taka informacja poszła do wszystkich członków akademii w tym i do Twojej żony.

Herm rzeczywiście poinformował o swoim odejściu,  ale tylko mnie, żadnego  mass nie było.
Natomiast nie przypominam sobie, abyś Ty informował o swoim odejściu z akademii.

Każdy ma swoje zasady postępowania, zrobiłeś jak uważałeś za stosowne. Ale to nie o to chodzi, bo należy sobie postawić pytanie:
Czy potrafimy się zjednoczyć i doprowadzić do zwycięstwa ELITE, ponad podziałami, które bez wątpienia istnieją?


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl5_56727.gif

Offline

 

#19 2009-02-01 18:28:56

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: gramy w sojuszu czy z kumplami?

Proces jednoczenia już dawno za nami - teraz pozostaje nam się zorganizować

Jeszcze raz powtarzam - cel mamy jeden wspólny

Rozgrzebywanie pierdół, bo o pierdołach wyżej napisano, nie ma sensu.

Jeżeli mamy być jednością - bądźmy nią

Temat uważam za wyczerpany i go zamykam

Jeżeli ktoś ma inne zdanie proszę o info na PW w grze


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppoznan09.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl