Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-09-10 18:11:21

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

dude vs kogutni- przejecie croopa

zgadza sie. okazuje sie taka sprawa - awi = poprzednia wlascicielka konczy gre i dogadala sie z farmerem - kogutinim ze odda mu osady. farmienie farmieniem ale dobrze im sie gadalo i sie lubili. jednoczescie jak sie dude dowiedzial o tym ze awi konczy gre to zaczal ja prosic o osade, ale okazalo sie ze juz obiecala kogutiniemu, i nie chciala zmienaic zdania. dude wiec poszedl po bandzie i za****l osade kogutiniemu sprzed nosa. dude (z igmow wklejonych mi przez kogutiniego tak wynika) klamie marcinowi L ze on sie dogadal z awi ze osada ma byc jego. moja propozycja - spytajmy awi komu obiecala osade. jak sie okaze ze kogutiniemu to bedzie wg mnei duza afera. bo kogutini to koles ktory przyszedl do nas niedawno z selekty i razem z nim przyciagnal paru dobrych graczy. z reszta po czesci dzieki mnie, bo chcieli isc do tytanow ale kiedy z kogutinim gadalem o mojej klotni z lamira i zrobilismy wzajemnie dobre wrazenie na sobie i powiedzialem ze w elite jest elite i gra sie tutaj na profesjonalnym poziomie nie to co w gumisiach. teraz jak weszli do nas to kogutini (nie dziw sie) wkurzył (zmieniłem dopiero teraz bo nie pamiętałem że tu taki kwiatek jest... igm od kogoś innego) sie porzadnie o taka chamówkę, i wscieka sie dalej ze go traktujemy jak smeicia od obnizania zadowolenia ktoremu mozna wejsc na glowe i nasrac. z reszta tez bys sie tak czul wiec nie ma sie co dziwic ze kolo robi szum. tez bym robil i to chyba wiekszy jak mnie znasz

igm wlascicielki osady do dude. :
Awi napisał(a):

witaj
źle to sformułowałam, przepraszam, to kogut przejmuje z nim była umowa. Jak zaczynałam rozmowę, oni byli w selekcie, Ty w Elite, Teraz jesteście razem. Ale umowa poszła wcześniej. Ja od początku grałam w selekcie.

igm wlascicielki osady do dude. :

To wasza sprawa jak się dogadacie, ja mam małą umowę z kogutinim. Ale kogutowi chyba zostało już tylko jedno podejście.

____________
Dude napisał(a):

a jak przekonam koguta żeby odstapił od Twojego cropa to sie zgodzisz żebym ja go przejął?

Ostatnio edytowany przez darsonix (2008-09-10 18:19:06)

Offline

 

#2 2008-09-10 18:24:17

Dude

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 87
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

żeby sie znowu nie rozpisywac na en temat wklejam poniżej wyjasnienie przesłane do Marcina:

Dude 08.09.08 
RE: Info 12:29:46 

Niewiele ponad tydzień temu rozmawilismy z Kogutinin o Awi (laska od której był cropowiec). Kogut napisał żebym jej nie katastował bo ma pewne plany co do niej. Okazało sie że chce przejąc osadę. Napisałęm że ja mam podobny plan i że ja chce przejąc jej cropowiec. Kogut napisał że jakos sie z nia dogada i przejmie Beerenberg (stolice).
w wiosce obok awi (założonej zresztą w celu przejecia okolicznych obcych osad) zrobiłem konsula. W ostatni piątek zaś dostałem taką wiadomośc od awi (napisała to sama do mnie, nie pytałem jej o to w ogóle):

Awi 05.09.08
brak tematu 21:14:44

Witaj
Dobiega końca moja zabawa na s5

Pozwalam na przejęcie osadek. Ale ambicja by mi cierpiała gdybyś widząc ataki pomyślał, że łatwo poszło
Deff został wycofany.

Mimo ataków na mnie, dałeś się polubić jeszcze z czasów nazwy osadki Polska gola ))

Miłej gry


wtedy sie dowiedziałem że awi konczy gre (ale i tak juz do przejecia było wszystko gotowe, tylko czekałem aż bede miał czas i jakąś nocke do zarwania)

w piatek też zobaczyłem że Kogutini zaczyna przejmowac wioche, napisałem do niego że przecież wie o tym ze ja chce osade przejąc a on pisał wcześniej ze chce inną itd., nie odpisał,
nastepnego dnia ok 12-tej wysłałem konsula
podkreślam: wiedział że chciałem cropowca a sam pisał że chce inna wioske od awi, nawet nie napisał że zmienił plany!

tyle do Marcina bylo a teraz jeszcze kilka rzeczy:
1. Darsiu, nie wiedziale że awi konczy gre dowiedzialem sie o tym kilka dni po rozmowie z Kogutem w czasie której dowiedział sie że planuje przejąc jej osadę, gdy mi to napisala (5/09) konsul sie robil w rezydce
2. osade załozylem blisko niej właśnie po to żeby przejąc osadke jej lub inna (30min konsulem do cropa)
3. W czasie rozmowy o naszych planach z Kogutinim konsul byl praktycznie gotowy (tzn. rezka na 20lev, brakowalo zbadania i produkcji). Sil, jako siter moze potwierdzic, po prostu nie mialem wtedy czasu żeby sprawe zakończyć (zarwanie nocy)
4. Kogut nawet nie napisal że zmienia plany i chce tego cropa juz pomijam ze nie wiedzialem ze sie znią dogadal.

aha, jeszcze wyjasnienie do zacytowanej rozmowy z awi: miala miejsce w sobote rano gdy jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi od Kogutini, którego zapytałem dlaczego postanowil przejąć nic nie mówiąc osadke o której wiedział że to JA chce przejmowac, zaproponowalem tez żeby jednak przeją jej stolice tak jak pisał, dlatego awi pisała że nie interesuje ją jak sie dogadamy, Kogut nie odpowiadal a brakowalo 2 ataków jeszcze, wiec wyslalem te 2 ataki
Tak Darsiu, 2 ataki a mogłem już 12h wczesniej wysłac 5 bez czekania na odpowiedź i wyjaśnienia Kogutini

Ostatnio edytowany przez Dude (2008-09-10 18:43:55)

Offline

 

#3 2008-09-10 18:57:57

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Dude (i do jego sittera też się to dotyczy, jako że zabierasz głos w sprawie Dude`a też masz obowiązek wysłuchać i przyjąć krytykę):

Weż człowieku nie kłam i nie poniżaj się, napaliłeś się na cropa, wydałes surkę na osadkę żeby ją postawić tam gdzie postawiłeś (jeśli to prawda, ale w to akurat jestem w stanie uwierzyć, sa i takie taktyki że się człowiek buduje pod przejmowane osadki a nie odwrotnie, ja wole sam wybierać lokacje moich miast a nie kierować się losowaniem serwera), więc wydałeś tą surke, szkoda ci jej było i pod****lileś cropa sojusznikowi nie myslac ze bedzie chryja, zobaczyles 8% zadowolenia wyslales konsula i nara - po ptokach jak to sie mowi (nawiasem mówiąc - wklej proszę raport w ktorym przejales tego cropa, skanowales wczesniej osade dla pewnosci czy cie farma nie wpuszcza w kanal? dales obstawę taka jaka sie daje przy przejmowaniu? ja daje minimum 2-3 k Offa z wodzami, ile ty dales konsulowi? zrobiles dla pewnosci czyszczenie z innej oasdy? nie znam odpowiedzi na te pytanie, mowie uczciwie, pytam z czystej ciekawosci, jesli odpowiedz brzmi NIE to znaczy juz na miliard procent ze wiedziales co i jak i dygales ze strachu ze ci kogut twojego ukochanego cropa przejmie i natychmiast wyslales niemal golego konsula wiedzac ze oasda jest przygotowana do przejecia) Przyznaj to! A nie teraz brniesz w zaparte, kłamiesz, kręcisz i robisz coraz większą aferę. Dlaczego wklejasz wybiórczo IGM? czy uważasz ze Awi nie ma (tak jak ty) honoru i nie przekaże nam treści waszych rozmów? Wklej człowieku całego igma do końca co ci Awi napisała a nie tylko jej pomyłkę  (raczej przejęzyczenie, lub niejasne napisanie)...

@ Sil - zanim zaczniesz kogos bronić i obruszać się na teksty żebyś nie zabierała głosu w sprawach o których nie wiesz wystarczająco wiele to raczej poznaj fakty a dopiero się odzywaj, bo też narazasz się na krytykę. To że osobiście się z Dudem lubicie nie znaczy ze Twój kolega zawsze ma rację. Więc nie fochuj się na Darsa że Ci powiedział cośtam na chatboxie. Ja do ciebie nic nie mam, nie znam Cię zbyt dobrze dawno temu zamienilismy kilka zdan i na prawde nie czuje do ciebie zadnej urazy - ta moja opinia dotyczy tylko twojego zachowania w tej sytuacji, nie znaczy ze cie mam za zero itd. (z reszta nikogo nie mam w elite za zero). Więc nie obrazaj sie teraz na mnie

Nie ma sensu wg mnie wklejanie rozmow koguta i awi, bo nikt nie kwestionuje tego ze kogut mial dostac obie osadki od Awi, więc nie jest to jak rozumiem podwazane.

post wyszedl dlugi ale chcialem napisac jasno zeby potem kazdy nie dpisywal po jednym zdaniu malo waznych kwestii.
i nie piszcie mi ze zabieram glos w sprawie ktora mnie nie dotyczy bo taka afera dotyczy w tej chwili (przez eskalacje konfliktu wywolana stanowiskiem Dude`a) calego elite, i cale elite moze sie z niej czegos nauczyc, a pozatym w pewnej mierze firmowalem wejscie kilku graczy z rozpadajacej sie selekty do nas, i zalezy mi soobiscie na tym zeby moj wizerunek nie ucierpial na tym, na zasadzie "mowiles ze bedize fajnie a teraz nam kradna osady sprzed nosa, co ty na to". Ja na to ze mam takie wlasnie zdanie. Uwazam ze rada powinna stanac na wysokosci zadania i COS wymyslec, żeby ELITE wyszlo na ELITE...

dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie mamusię, babcię, wujka i siostrzyczkę;p

OTO PEŁNA TREŚĆ ROZMOWY AWI Z DUDEM, CZYTAĆ OCZYWISCIE OD DOŁU...

Awi napisał(a):

nie restart s8
s5 zawaliłam od samego początku.

To wasza sprawa jak się dogadacie, ja mam małą umowę z kogutinim. Ale kogutowi chyba zostało już tylko jedno podejście.

____________
Dude napisał(a):

a jak przekonam koguta żeby odstapił od Twojego cropa to sie zgodzisz żebym ja go przejął?

chcesz restartowac konto na s5? po takim czasie?

____________
Awi napisał(a):

Tą osadkę również przejmuje kogut. Nie sądzę żeby z tego zrezygnował.

Ja tu trzymam konto do momentu, aż nie zdecyduję się co zrobić z monetkami. Czy restart czy tylko s7
____________
Dude napisał(a):

a może dasz sobie odbic Beerenberg? tyle że trzeba byłoby załozyc osadke nową i przenieść stolicę...

moze sie dasz przekonać jeszcze?
____________
Awi napisał(a):

witaj
źle to sformułowałam, przepraszam, to kogut przejmuje z nim była umowa. Jak zaczynałam rozmowę, oni byli w selekcie, Ty w Elite, Teraz jesteście razem. Ale umowa poszła wcześniej. Ja od początku grałam w selekcie.

teraz deffa zostało mniej bo radośnie podsyłałam na misje straceńcze ubyło tak ponad 1k. No i od tygodnia w zasadzie nie robię wojska

Askja miała swojego - to ze scanów to był mój deff, a nie Mrocznego

Zostało już tylko w beerenberg,

1 Bohater deff na 6 poziomie
272 Legioniści
1261 Pretorianie

Teraz gram na s7, może restart s8.

Pozdrawiam
____________
Dude napisał(a):

no witaj! zaczęłaś na innym czy tez po prostu kończysz grać w traviana?

to miłe że polubiłaś mnie, też w sumie Ciebie polubiłem

dzieki za propozycję, czy moge przejąć obie osadki?

zdradź mi jeszcze ile miałaś tego defa, bo jak zauważyłaś nie skanowałem głownej, ale sądząc po duzym kuku sprzed miesiąca to sporo narobiłaś tego:)
____________
Awi napisał(a):

Witaj
Dobiega końca moja zabawa na s5

Pozwalam na przejęcie osadek. Ale ambicja by mi cierpiała gdybyś widząc ataki pomyślał, że łatwo poszło
Deff został wycofany.

Mimo ataków na mnie, dałeś się polubić jeszcze z czasów nazwy osadki Polska gola ))

Miłej gry

Offline

 

#4 2008-09-10 19:05:47

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Jak jedno podejscie czyli rozmowa byla w trakcie przejmowania osady - wiec to było wejscie na ... wkręta


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 

#5 2008-09-10 19:38:46

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Ja dodam jeszcze jedna rzecz - dla jasnosci, i wytrącenia być może kolejnego argumentu krętactwa ze strony Dude`a:

Rozmowa Dude`a i Awi która pozwolilem sobie wkleic odbyla sie 04-09-08, przejęcie cropa ====== >>   06.09.08 o 14:04:33 Godz.
wiec dwa dni wczesniej Dude wiedzial czyj jest crop. Tak, zgadza sie moja droga przedmówczyni (przedmówczyni Kinga de facto;p ) to był typowy wkręt i to zbyt grubymi nićmi szyty żeby "uszedł"...

Ostatnio edytowany przez Andre_KGB (2008-09-10 22:37:18)

Offline

 

#6 2008-09-10 23:16:56

Dude

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 87
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

awi wysłała do mnie wiadomość, że kończy gre 05/09 (5 wrzesnia 2008) a nie jak pisał Andre 4-tego! (wiekszość rozmowy zacytowanej była juz w sobotę 06/09 kiedy wciąż czekałem na wyjaśnienie od Kogutini)
awi wysłała mi ją sama z siebie, wczesniej nie rozmawiałem z nią o żadnym przejmowaniu jej osadek, bo i po co skoro i tak postanowiłem ją przejąć, a z armią 2200centów nie byłoby wiekszego problemu, powtarzam nie umawiałem sie z nia na to

wykonałem 2 ataki w celu przejęcia osady, pisałem że gdybym chciał to po pierwszym ataku koguta moich 5 zakończyło by sprawe zanim on by wjechał z kolejnym (kwestia odległości), ale wciąż czekałem na niego do 12-tej w sobote, odpowiedzi nie było a jego ataki dalej wchodziły (tzn. dostałem info podobno od jego sitera że spróbuje sie z Kogutini skontaktować, tylko ja sie pytam jak siter atakował normalami? czy to zgodne z regulaminem?)

tak na marginesie: czy jest zgodne z regulaminem przejęcie osadki po umówieniu sie z właścicielem? NIE
a czy mozna ją przejąć bez zgody właściciela jak w moim przypadku? TAK
i w zasadzie tu mozna by zakonczyć temat bo nalezy grac wg zasad

troche tez dziwne to przejęzyczenie skoro awi podała nazwe mojej osady z czasów mistrzostw świata w piłce: Polska gola!!!! dlatego sądze ze doskonale wiedziała co i do kogo pisze

i jeszcze jedno Andre: wklejam wybiórczo pm bo było by za długo, niestety przez sojuszowe masy o defach itp nie posiadam zapisu rozmów z kogutinim w którym pisał ze ma zamiar przejąć od awi beerenberg, wtedy tez napisałem że chce tego cropa

a i jeszcze jedno, moja rozmowa z awi, sorki troche długa ale nie kasuje niczego żeby nie było że krece i "wybiórczo wklejam igmy":

Awi 06.09.08 
RE^4: ????????? 17:34:43 

wiem, że grasz w nocy i zrobiłbyś to co zaplanowałeś. Nie wiem czemu mi odpuściłeś, ale dzięki. Nic przyjemnego na tej drodze tracić osadkę
Wisiałeś mi nad głową jak miecz Damoklesa, ale to już taki urok traviana

Dzięki i miłej gry tutaj

____________
Dude napisał(a):

pewnej nocy byłoby tak, zniszczenie bg, pałacu, i ataki konsulem co godzina, tak to sobie zaplanowałem:)

co do Kogutini, pisałem już wcześniej że moje plany znał, dlatego zdecydowałem sie jednak zaatakować, postąpił nie fair

gdyby to był ktos inny to nie mogłbym mu zająć osadki bo to byłoby świństwo,
Kogutini mógł chociaż napisać że jednak chce Twojego cropa a wtedy pewnie bym odpuścił, ale on pisał ze chce stolice więc, niech nie ma pretensji
pozdroxy, życzę sukcesów na innym serwie:)
____________
Awi napisał(a):

tłumaczyłam Ci, że źle sformułowałam zdanie pisząc, że zgadzam się na przejęcie i dotyczyło to kogutiniego.

Tak szczerze to na wypadek Takiego pomysłu w askji stał pałac w przypadku podjęcia próby zaboru cropka miałam tam przenieść stolicę. Takie małe zabezpieczenie. Nie robiłam tego wcześniej, bo wtedy zrównałbyś z ziemią askję a stolicą automatycznie ponownie stałoby się beerenberg.
Tylko ostatniej osadki nie można zniszczyć ani przejąć.

Wiem, że chciałeś tego cropka. Wiem ,że mogłeś mnie radośnie katasować, wiem, że mi odpuściłeś.

Mi już i tak wszystko jedno. Szkoda tylko, że nie dogadałeś się z kogutinim. Z nim miałam mały układ, który ciut zniszczyłeś.

____________
Dude napisał(a):

prawde pisząc to na Twoja osadke już miałem wczesniej ochotę i jak widzisz wszystko bylo przygotowane żeby ją przejąć, dla Twojej wiadomości:
Kogut znał moje plany a sam pisał że jest zainteresowany głowną osadą,
nie bardzo więc rozumiałem dlaczego chce zatem ją przejąć zamiast mnie.

czyli działałem tak jak to wcześniej już deklarowałem

ale chyba Tobie i tak wszystko jedno, przeciez do mnie i tak napisałaś że moge przejmowac, nie robiłem tego juz wczoraj bo najpierw napisałem do niego

i tak to mniej więcej wygląda
____________
Awi napisał(a):

dogadałeś się z kogutinim? czy zabrałeś mu spod nosa osadkę
........


wynika z niej że awi WIEDZIAŁA że jej osadke chce przejąć!!! tylko ciekawe od kogo sie dowiedziała skoro mój plan znały 3 osoby: Kogutini, Sil i ja,

no Kogutini napisz tu na forum: kto jej to powiedział????

Offline

 

#7 2008-09-10 23:50:47

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

powiem ci szczerze ja napisalem co mam do powiedzenia w tej sprawie i nie wchodzac w szczegóły czy w mojej ocenie odpowiedziales mi na wszystkie moje watpliwosci czy nie (uwazam ze nie) to w tym zakresie w ktorym juz odpowiedziales, to sie tylko pograzyles. z rozmowy z awi wynika jasno to co napisalem wyzej - AWI CHCIALA DAC OSADE KOGUTOWI. I nie powoluj sie z laski swojej na rules, bo jestes juz do sedna smieszny, bo sam ja prosiles o to zeby tobie oddala oasde. przeciez w tym momencie to juz jestes taki żałosny i dwulicowy ze slow brak !! miej czelnosc nie uzwac argumentow ktore sam wobec siebie mozesz rownie skutecznie podnosic !

nie chce wchodzic w wielkie dyskusje, moje zdanie zna caly sojusz. nie kryje go. licze ze rada sie wypowie na ten temat, bo tutejszy watek nie jest od robie offtopa i oszczepach (sorki king za osobistą wycieczke ;p ) tylko od zalatwienia problemu w sposob jasny i klarowny. A poza tym, uwazam ze faktycznie kogut powinien tutaj brak zywy udzial w tej dyskusji, bo ja nie jestem jego adwokatem, i niech sam pisze i mowi co i jak. przeciez ma klawiature w kompie (i jezyk w buzi ;p ) zeby nam tutaj jasno przedstawil sprawe z jego punktu widzenia.

Offline

 

#8 2008-09-11 00:13:26

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Rzeczywiście brakuje tu opinii Kogutiniego - ja wstrzymam się z osądem do tego czasu

Chcę poznać zdanie obu stron przedstawione na publicznym Forum


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#9 2008-09-11 07:25:38

kogutini

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Moja opinia chyba jest jasna i oczywista:
http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=947973e5f
http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=3caeebee4
http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=41e47ce94
http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=ed6be4311
Te raporty mówią same za siebie. Widać jasno kto pierwszy rozpoczął przejęcie, a kto skończył. Rozumiem, że problemem dla rady jest ustalenie komu AWI obiecała osady  kto był z nią umówiony na przejęcie. Dude wkleja fragmenty igmów, próbuje się bronić w ten sposób kłamiąc jeszcze radzie w żywe oczy.  Nawet mnie to nie dziwi.
Ale koniec wycieczek do konkretów:
Jeśli rada nie jest w stanie stwierdzić kto kłamie. Niech ktoś napisze do AWI na pw i dowiemy się komu obiecała i kto miał przejmować.
Zgadza się również, że nie było mnie w sobotę. Ale przejmowanie cropa zacząłem już w piątek w nocy. W sobotę na koncie siedział Anturium. Gracz z naszego soja. On też może potwierdzić co się działo. Wiedział, że AWI miała oddać mi obie osady. Skąd to wiedział?
Bo na początku crop miał być jego a stolica moja:) Jednak zrezygnował z tego bo zajął crop15. A tym że AWI kończy gre Dude dowiedział się kiedy poprosiłem go, żeby jej nie katasował(czyli jakiś tydzień wcześniej) I pewnie dlatego wpadł na genialny pomysł robienia konsula bo szczerze wątpię, żeby inaczej przyszło mu to do głowy.

Jeśli już wklejamy te igmy. Proszę oto całość bez cenzury:
Rozmowa duda z awi:
Awi napisał(a):

nie restart s8
s5 zawaliłam od samego początku.

To wasza sprawa jak się dogadacie, ja mam małą umowę z kogutinim. Ale kogutowi chyba zostało już tylko jedno podejście.

____________
Dude napisał(a):

a jak przekonam koguta żeby odstapił od Twojego cropa to sie zgodzisz żebym ja go przejął?

chcesz restartowac konto na s5? po takim czasie?

____________
Awi napisał(a):

Tą osadkę również przejmuje kogut. Nie sądzę żeby z tego zrezygnował.

Ja tu trzymam konto do momentu, aż nie zdecyduję się co zrobić z monetkami. Czy restart czy tylko s7
____________
Dude napisał(a):

a może dasz sobie odbic Beerenberg? tyle że trzeba byłoby załozyc osadke nową i przenieść stolicę...

moze sie dasz przekonać jeszcze?
____________
Awi napisał(a):

witaj
źle to sformułowałam, przepraszam, to kogut przejmuje z nim była umowa. Jak zaczynałam rozmowę, oni byli w selekcie, Ty w Elite, Teraz jesteście razem. Ale umowa poszła wcześniej. Ja od początku grałam w selekcie.

teraz deffa zostało mniej bo radośnie podsyłałam na misje straceńcze ubyło tak ponad 1k. No i od tygodnia w zasadzie nie robię wojska

Askja miała swojego - to ze scanów to był mój deff, a nie Mrocznego

Zostało już tylko w beerenberg,

1 Bohater deff na 6 poziomie
272 Legioniści
1261 Pretorianie

Teraz gram na s7, może restart s8.

Pozdrawiam
____________
Dude napisał(a):

no witaj! zaczęłaś na innym czy tez po prostu kończysz grać w traviana?

to miłe że polubiłaś mnie, też w sumie Ciebie polubiłem

dzieki za propozycję, czy moge przejąć obie osadki?

zdradź mi jeszcze ile miałaś tego defa, bo jak zauważyłaś nie skanowałem głownej, ale sądząc po duzym kuku sprzed miesiąca to sporo narobiłaś tego:)
____________
Awi napisał(a):

Witaj
Dobiega końca moja zabawa na s5

Pozwalam na przejęcie osadek. Ale ambicja by mi cierpiała gdybyś widząc ataki pomyślał, że łatwo poszło
Deff został wycofany.

Mimo ataków na mnie, dałeś się polubić jeszcze z czasów nazwy osadki Polska gola ))

Miłej gry


Chyba jasno wynika kto miał przejmować. A kiedy AWI piszę, że crop jest mój to Dude w rozpaczy prosi ją chociaż: pozwól mi przejąć Beerenberg, ale nic z tego AWI piszę, że to też moje. Beerenberg już przejąłem. I to koniec tego wywodu.
W sobotę „kolega z soja” zobaczył, że poszło trzy ataki to stwierdził: eee mam blisko to się wjebie, a co mi tam. Chciałem jeszcze podziękować Andre, że zajął się tą sprawą.
Jeśli ktoś myśli, że się znamy i dlatego trzyma moją strone to się myli. Rozmawiałem z nim wcześniej tylko raz. Jednak kolega jest mądry i sam wyciągnął logiczne wnioski. O to proszę też RADE. Dopiero dzisiaj ale wczoraj reprezentacja gra i późno wróciłem

Ostatnio edytowany przez kogutini (2008-09-11 07:27:02)

Offline

 

#10 2008-09-11 10:02:21

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Nie no spoko - przyznajmy się Kogutku, jesteśmy gejami, kochamy się, znamy się w realu i mieszkamy razem planując wspólne życie dlatego nie mogłem pogodzicsię że jakiś szubrwawiec Cię wykorzystuje i oszukuje Przeciez i tak będie taka wersja oficjalna ze kazdy jest stronniczy ;p

Aha, Darsonix jest też stronniczy (wg Sil.) bo jest naszym trzecim kochankiem Kazdy jest stronniczy i nikt nie lubi praworządnego Dude`a i Jego Wojowniczego Sittera Silencer A oni walczą o sprawiedliwość i niewinność i dobrą opinię bijąc pianę wokół sprawy

A tak na poważnie - zróbmy z tym coś konkretnego bo sprawę podwalenia osadki sojusznikowi przerabiamy juz kilka dni, a zatruwa to troche atmosferę, przynajmniej w moim otoczeniu. I dajmy sobie spokój z osobistymi IGMami, sugerowaniem na chatboxach i wątkach jakiś głupot, żeby tylko za wszelką cenę się wykaraskać. Nie chcę być widziany jako moderator tego wątku bo znów będę musial czytać jakieś głupoty niepoważnych dzieci na IGMach, ale poczekajny aż Rada się zdecyduje. Jest w pewnym miejscu tego forum taki wątek w któym jest mowa o składzie Rady - tam jest bodaj 8 osób które się zajmują kierowaniem Nami jako koalicją. Niech w swoich mądrych głowach wymyślą rozwiązanie problemu. Bo (sorki jak kogoś urażę, możę to wynika z okoliczności o których nie zdaję sobie sprawy) ale widze ze w radzie to aktywnie i na prawde na poziomie działa Marcin L i Darsonix. No, jeszcze AcKacpra ostatnio w akcji widziałem (w sensie konsultowałem się z nim i się dogadaliśmy). Być moze podział obokwiązków jest taki, ze marcin i piotrek są od PR i rozwiązywania sporów, a reszta Rady np robi coś tajnego. Wtedy jest ok. Marcin i piotrek odwalaja brudną robote i się mordują godzinami prowadzac soj, a reszta rady w zaciszu swoich PC i laptopów np konczą opracowywać podział terytorialny naszej koalicji i nam o tym oznajmią jutro i to jest teraz tajne zeby wróg nie wiedział. Ale jak ich tajnym zadaniem jest siedzenie cicho i radość "hura jestem w radzie" no to troche nie o to biega Panie i Panowie. Ja chciałbym wiedzieć np kto dokladnie czym sie zajmuje w radzie i jakie sa efekty jego pracy. No tak mi sie wydaje ze rada to rada - czyli ma radzić i dawać coraz to nowe rozwiazania. Jesli rada ma siedziec cicho i tylko raz na rok sie zebrac publicznie i wypowiedziec to cos z ta rada jest niehalo. wtedy zróbmy na prawde jasno okreslonego Wodza, ktory bedzie siedzial cicho, obserwowal, bedzie rozsadny i jak wodz zabierze glos to reszta sie podporzadkuje, a z rady zrobmy cialo doRADCZE ktore bedzie na polecenie wodza opracowywac plany podzialow terytorialnych, plany duzych operacji militarnytch przeciwko calemu sojuszowi. Nie no najeżdżam ostro moze, prosze wybaczyc, ale mowiac konkretnie i po męsku : na ch**j mi rada która napisze mi igm "kazdy legion atakuje akademie gumisi na swoim terenie" taki plan to ja tez umiem stworzyc :DDDD i nie musze byc w radzie


Więc ?? Rada - rozwiązcie ten problem!! Bo wstsyd zalatwiac konflikt tyle czasu...

Offline

 

#11 2008-09-11 12:48:32

Anturium

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 4
Punktów :   -1 

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Więc ja też się wypowiem jak było. Tego croppa o którego jest zadyma miałem prezejać ja i dude nie kłam że się z kimkolwiek dogadywałeś na jego temat. Cropp miał być mój ale stwierdziłem że wolę 15 i dałem sobie z nim spokój. Kogutini stwierdził że weźmie sobie wtedy 2 osady i powtarzam NIGDY nikt nie obiecał Ci tej osady. Kogut zaczął przejmowanie w piątek i w związku z tym że nie było go w weekend poprosił mnie żebym to ja przejał tę osadę. Fakt napisałeś że chcesz tą osadę (ja wtedy sittowałem) ale Ci odpisałem że nic nie wiem o tym że się umówiliście i że przejmuję dalej ale skontaktuje się z kogutem i to zrobiłem. On powiedział że się z toba nie umawiał więc wszystko było jasne. A ty chamsko, bezczelnie jak jakieś ostatnie niemoralne i nieetyczne zero wkręciłeś się na ostatni atak i przejąłeś osadę. Tak się nie robi człowieku. To jest tylko gra ale zabrałeś osadę sojusznikowi i w takich kategoriach trzeba to rozpatrywać. To tak jak byś zajął osadę ELITE a chyba wiesz co za to grozi. Dla mnie jesteś zerem niestety. ELITE to ELITE w tym momencie stało sie marką (rozpoznawalną w grze) więc nie można sobie pozwolić na szarganie imienia przez takie zagrywki. Dla mnie sprawa jest jasna i dziwie się że ten gracz jest jeszcze w naszych szeregach. Do rady: a co gdybyście byli na miejscu kogutiniego?? Jak byście się czuli?? Temat jest na forum i jeśli ujdzie mu to płazem to znajdą się następni co tak zrobią bo dacie na to ciche przyzwolenie i co ELITE będzie zabierało osady ELLITE?? Czytak ma wyglądać gra?? Narzekamy na nieczyste zagrywki (na różnych serwerach) na szpiegów na podsyłanie specjalnie surki żeby ktoś dostał bana a teraz jesteśmy świadkami i uczetsnikami kolejnej tylko tym razem macie na to wpływ i coś z tym możecie zrobić...

Pozdrawiam

Offline

 

#12 2008-09-11 13:03:06

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 291
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Pojawi się niebawem dział z rezerwacjami cropów żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.
Obu graczy namawiam do załatwienia sprawy między sobą.


http://travian.ping-timeout.de/sig4/pl5/14634.gif

Offline

 

#13 2008-09-11 13:08:09

Anturium

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 4
Punktów :   -1 

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

I co masz na myśli jeśli można spytać między sobą?? Dude odda mu osadę??

Offline

 

#14 2008-09-11 13:24:28

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 291
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Anturium napisał:

I co masz na myśli jeśli można spytać między sobą?? Dude odda mu osadę??

Ja nie jestem ani kogutini ani Dude i nie mam nic na myśli-jak mówię że powinni między sobą to załatwić to znaczy dokładnie to. Jak tego nie rozwiążą między sobą pomijając pranie brudów na forum to pewno będzie konieczna interwencja władz wyższych. Mam nadzieję że nie będzie potrzebna...


http://travian.ping-timeout.de/sig4/pl5/14634.gif

Offline

 

#15 2008-09-11 13:27:41

Dude

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 87
Punktów :   

Re: dude vs kogutni- przejecie croopa

Andre, juz dwa razy mnie obraziłeś i o te dwa razy za dużo!!!
Mało tego obraziłeś też Silencer, która tak jak kazdy z nas ma prawo się wypowiadac na forum.
Ale cóż trudno, jedni chca się skupic na faktach a inni jak Ty zaczynaja od wyzwisk i oskarżeń o kłamstwa.
Ja nie oczekuje od Ciebie przeprosin, ale Silencer przeprosić powinieneś.

Teraz o tych faktach już skrótowo: 2 tygodnie temu dwóch graczy sobie pisało. Gracz D napisał do gracza K, że chce przejąć osadke A od pewnego gracza spoza sojuszu. wtedy gracz K napisał że on tez chce przejąć osadke od tego samego gracza tyle że inna (powiedzmy B)  po czym tydzien poźniej zaczyna zajmować osadke A. Gracz D sie wnerwil i ostatecznie zdecydowal że osadka A jednak się jemu nalezy bo tamten sie wpier... i nie działa jak wczesniej napisał.

Dogadał się z awi to niechby napisał o tym do mnie wczesniej ale jak widać postanowił działać bez porozumienia.
W efekcie ja tez zacząłem działać.
Aha, i jeszcze napisał do awi że ja chce przejąc osadke.
Super, działajmy tak dalej. Ustalmy nawet zasadę informowania włascicieli że jest plan zajęcia ich wiosek i jeszcze obowiązkowo dajmy im czas na postawienie defa!


A tak na poważnie to czekam na decyzje Rady. Znacie wersje obu stron, jesli macie pytania to walcie śmiało.

PS. Kogutini, w czasie naszej rozmowy miałem akademię na 17-18 lev więc mi tu nie pitol że dopiero wtedy wpadłem na pomysł z przejęciem. Robiłem konsula nie wiedząc że awi rezygnuje, przeczytaj dokładnie rozmowę moją i awi. prosiłeś żebym jej nie katasował. Oki, dowiedziałem się ze chcesz jej inną wioske. To trzeba było tą inną wioske zajmować!

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppoznan09.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl