Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-09-13 21:19:35

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

e-h

mógłbym kogoś z rady prosić o wyjaśnienie a.d odłamu i zmian jakie w nim zaszły....?????nagle mam 3 czloonków rady jaby mało mi znanych i mysle ze nie tylko mi...kacper coś napisał ogródkami i tak koniec już wyjaśnień??a ten trzeci którego nie pamiętam już  z nicku<bez urazy chuba dopiero dołączył do nas...

Offline

 

#2 2008-09-13 21:41:59

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

ja rozenam sytuację w wolnej chwili i na 100% dam rzeczową odpowiedź.
w tej chwili nie jestem w stanie z powodu zmęczenia po dniu szkoły i festynie.
sądze że jutro jak znajdę czas to wyjaśnie o co chodzi ale nie obiecuję.
inni członkowie rady w sumie tez mogą sie tym zając.
pozdrawiam i przepraszam że nie jestem w stanie odp od ręki...

Offline

 

#3 2008-09-13 22:41:30

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: e-h

Poczekam na rzeczowe wyjaśnienia... co się właściwie dzieje poza moimi plecami...
- bo to trochę nie ładnie tak wyszło...
Póki się sprawa nie rozjaśni bardziej nie podejmę żadnych pochopnych decyzji...
proszę moich łowców o cierpliwość....
Mam nadzieje, że nie zostaną mi odebrane z dnia na dzień (co ja mowie, z godziny na godzinę) wszelkie prawa...
RADO ELITE?


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#4 2008-09-14 01:23:54

Fu3ak

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: e-h

Jak że to. nikt z zażadu nie ma odwagi sie wypowiedzieć an temat sytuacji zaistniałej??

Offline

 

#5 2008-09-14 08:54:23

herm

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 121
Punktów :   

Re: e-h

to moze ja sie wypowiem troszku na ten temat :
- obce forum
- obce TT
- jakies uklady o ktorych nikt z nas nie wie (rada odlamu - bo juz nie mowie o radzie calej ELITE)
i z tego co wiem brak checi do wspolpracy z Tytanami i Elite
wiecej chyba nic nie trzeba tlumaczyc

ps.mi111 - wczoraj cos innego pisalas (chyba ze juz zapomnialas)

Offline

 

#6 2008-09-14 09:49:00

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: e-h

no może anubis nie jest<był> idealnym wodzem... ale powinniśmy mieć prawo głosu i wypowiedzenia sie...o zmianie wodza powinno decydować skrzydlo... rozmawiałem z tobą Herm i z anubisem on nie chial władzy miał zamiar ją wam oddać i nie było by haloo..wczoraj pozbyliście anubisa ..kto następny??napiszcie prosze..

Offline

 

#7 2008-09-14 11:16:48

herm

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 121
Punktów :   

Re: e-h

FAUKO powiem Ci krótko bo kilka razy czlowiek popelnił błąd wyciagajac brudy na forum - pierdoly piszesz nic wiecej
chcesz pisz na pw nie tu
nikt go wladzy nie pozbyl bo mial do wszystkiego dojscie - decyzje podjela rada ELITE , a anubis niechcial oddac wladzy i z tytanami i elite wspolpracowac wiec to co pisalismy ze soba to tez co innego pisales niz teraz piszesz
sprawa jest prosta - mozesz odejsc a nie tu wypisywac takie rzeczy

Offline

 

#8 2008-09-14 12:45:37

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: e-h

ale wszystko o czym rozmawialiśmy mam w archiwum i nic innego nie pisałem..jak to zebyście pogadali z anubisem i przejeli władze..ale POGADALI..i na pewno odejde zaraz jak tylko rada sie wypowie..ja w cudaka nie wieże tylko w Honor i inego wyjścia nie bedzie ..ale chciałbym wypowiedzi kogoś z rady..

Offline

 

#9 2008-09-14 14:19:39

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: e-h

WNIOSKUJE O USUNIECIE Z RADY SKRZYDŁA HUNTERS GRACZA HERM&NORBI ORAZ CANNABIS

- pierwszy z nich podejmuje samowolne decyzje nie liczac sie z moim zdaniem - wyrzucanie graczy z sojuszu np
- drugi pojawił sie nie wiadomo skąd  - nie przywitał sie, nie wiem kim jest i nie życze sobie by miał decydować o tym co sie dzieje w skrzydle Hunters. Pozwolicie, ze sama z Kacprem ustalę kto będzie rządził.
Narzucanie władz z góry, bez jakiegokolwiek ustalenia ze mną uważam za niezgodne z ustaleniami wypracowanymi podczas negocjacji naszej współpracy. Ackacper wszedł za pluszaczka - więc pozostaje zgodnie z ustaleniami... Dyktatura Rady Elite albo moze tylko wodza Marcina L w moim skrzydle nie bedzie tolerowana. Pisze tak dlatego, że nikt nie raczy mnie nigdy powiadomic o tym co sie dzieje...
Uprzedzam że będę bronic honoru Hunters  - i nie życzę sobie wyzywania skrzydła od farm... (co robi anu)!

I oznajmiam wszem i wobec że zostały mi odebrane wszelkie prawa w moim skrzydle....
Czy dostane jakieś wyjaśnienie czy to koniec naszej współpracy?

Ostatnio edytowany przez mi111 (2008-09-14 14:23:43)


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#10 2008-09-14 15:14:23

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

w proteście wobec tego co się dzieje odchodzę z ELITE aż do czasu w którym zostanie wyjaśniona ta sytuacja.
nie będę tolerował zakulisowych działań o których jako radny nie jestem informowany!
do zobaczenie, być może później jak wszystko wróci do normy

Offline

 

#11 2008-09-14 15:25:09

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: e-h

czekam na jano..i pewnie zrobie to co dars

Offline

 

#12 2008-09-14 15:30:41

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: e-h

nie. wystarczy że ja odszedłem. reszta niech gra dalej w sojuszu.
dodam ze mało czasu radzie elity zostało: Twoje konto zostanie zlikwidowane za 71:59:49 . po tym czasie nie zmienię juz nic

Ostatnio edytowany przez darsonix (2008-09-14 15:38:54)

Offline

 

#13 2008-09-14 16:57:15

mrowkaZ

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: e-h

No nie wygłupiaj się dars... likwidację konta można cofnąć tylko 24 godziny od jej włączenia... potem już nic nie poradzisz...
Cofnij na razie tę likwidacje... sprawę wyjaśniajcie jak dorośli ludzie...
Decyzję o likwidacji możesz podjąć w każdej chwili więc możesz ją włączyć po rozmowach...
Za dużo czasu i energii w to wszystko włożyliśmy aby teraz tak drastycznie kończyć grę...
Zrób to chociaż dla mnie ze względu na długą znajomość

Ostatnio edytowany przez mrowkaZ (2008-09-14 16:57:38)

Offline

 

#14 2008-09-14 17:11:52

herm

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 121
Punktów :   

Re: e-h

dars dziekuje serdecznie ze wkoncu otworzyles oczy i konczysz )))) jadna mniej farma dla tridenta bedzie
co do wyrzucania graczy przez mnie hmmmmm - gosc wbija do mnie straszy mnie odejsciem, chce mu pomoc wyjasnic zaistniala sytuacje a on mi wbija popatrz na srodkowy palec - musze komentowac to????

Offline

 

#15 2008-09-14 17:15:29

zarim drago

Rekrutant ELITE VETERANS

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 494
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p
WWW

Re: e-h

herm jak rada ??!!  o czym ty mówisz ? jak by rada decyzje podjęła to bym wiedział o tym bo w niej jestem, a z tego co widzę to przynajmniej 3 osoby z rady nie mają pojęcia co się u was stało. Dlaczego Cannabis jest w radzie ? przecież ta osoba skacze z sojuszu do sojusz nie mogąc się zdecydować,w Hunters jest wiele osób odpowiedniejszych do władzy w odłamie !!
Powiedz tylko kto z rady dał wam pozwolenie na rewolucję w odłamie Elite ??

Herm do jasnej cholery tyle co zrobił Dars ty nie zrobisz w tym sojuszu do zasranej śmierci wiec zmień podejście.

Ostatnio edytowany przez zarim drago (2008-09-14 17:18:05)


autor powyższego postu jest boski i wogle, więc proszę nie krytykować jego wypowiedzi

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppoznan09.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.csklanorange.pun.pl