Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-10-23 21:12:31

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 291
Punktów :   

Deff - zasady

Witam i dziękuje za zaufanie i oddane głosy. Mam nadzieję że nie zawiodę, ale potrzebuję do pomocy was wszystkich żeby to ładnie grało i funkcjonowało jak należy!

Pierwsza bardzo istotna sprawa - wzór podania
1. Nick
2. Nazwa osady i jej cordy
3. Godzina ataku lub godziny (kiedy się zaczynają i kiedy kończą)
4. Zboże: tak lub nie
5. Pojemność spichlerzy
6. Wysokość murów/wałów/palisady
7. Def stacjonarny (ten pkt wpisac tylko gdy potrzebujecie def na dłużej bo np. ataki pojawiają sie nagminnie)
uwaga: w przypadku ataku na kilka osad wypelniacie podanie na każdą z nich już z pominieciem pkt.1

Pamietajcie, że bez tego podania sprawa wysyłania defa się przedluża. Muszę wpierw was spytać co i jak, a jak wysyłam mass bez tych informacji to za chwilę mam multum wiadomości z takimi własnie pytaniami. Nie wypełniając tego prostego podania wydłużacie sobie czas oczekiwania na obrone swojej osady lub osad. Pamiętajcie też o regularnym uzupełnianiu TT bo w razie jakiś braków informacji moge tam zaglądnąć-no ale oczywiście wtedy też tracę czas na szukanie tego co potrzebne-a ataki sobie lecą.

Druga sprawa: podział terytorialny
Zostaliście przydzieleni terytorialnie do danych sojuszy. Jeżeli ataki są szybkie piszcie o def to swoich władz-takie akcje trzeba załatwiać lokalnie i wiekszość odlamow poprostu nie zdąży na czas z posiłkami. Jeżeli ktoś jest mega dużo pól oddalony np. od Elite V w której jestem w stanie wysłac mass a atak bedzie w przeciagu np. 4h-to bardzo was proszę-nie piszcie prosby o def która ma iść na cały sojusz-bo to jest nielogiczne i niemożliwe do zrealizowania. Musicie sobie sami oszacować jak sprawy wygladają.
Jeżeli idzie atak zmasowany, katasy, proby przejecia itd itd-czas dojscia ataku rozciaga sie bardzo w czasie i sasiedzi już nie pomogą-piszcie do swojego dowódcy ten sam wzór podania i do mnie. Ja sprawe będe przekazywać dalej.

Trzecie sprawa: kontaktowanie się
Jeżeli mam niebieską kropkę (tyczy sie Elite V) lub jak jestem on-line na forum - to sprawa załatwiona od reki
Jeżeli mnie nie ma to niestety mnie nie ma tak więc zawsze pamietajcie żeby przekazywac info u siebie w sojuszu-jak widzicie ze nie odbieram wiadomosci (ci z poza EliteV) to piszcie do innych również-napewno ktoś pomoże-myślę że bedziemy czuwać nad sprawą razem z ackacprem
Proszę by w każdym sojuszu pojawila sie osoba odpowiedzialna za deff w swoim odłamie. Nie musicie się zaraz wpisywac jako koordynator deff-możecie miec nawet jaś wędrowniczek, byle bym ja wiedziała kto jest za def odpowiedzialny.

Czwarta sprawa:produkcja
Nie jesteście już noobkami i kazdy ma po kilka osad bez problemu, więc pamietajcie o tym żeby mieć ta produkcje defa na uwadze. Jednostki nie kosztują wiele, a bez wojska def to wiecie co możemy sobie zrobić? Nie będe mowic na głos bo się narażam takimi zdaniami
Robicie przynajmniej jedną osadę gdzie defa produkujecie 24/24h lub robicie go w kilku osadach w mniejszych ilościach. Tak, że jak pozbedziecie się całego defa na posiłki to w przypadku kolejnej prosby żeby po 15 min kazdy mógł juz wysyłać chociaż te 10 jednostek które aktualnie naprodukuje. Ulepszenia w kuźni są oczywiscie mile widziane i warto o nich już mysleć, wiadomo że długo trwają i jak pojawią sie cudaki to będą jak znalazł. Że nie wspomne ze mozna taka kuźnię potem sobie wyburzyc i zwolnić miejsce na coś innego

Piąta sprawa:
Bardzo Was proszę-reagujcie na massy. Żebym sie za Was nie musiała wstydzić i żebyśmy świecili nie tylko ładnymi offami, ale żeby kazdy się bał nas zaatakować. Każda jednostka jest ważna. Każda pomoc!

No to by było na tyle
Pozdrawiam, Sil

Ave Elite!


http://travian.ping-timeout.de/sig4/pl5/14634.gif

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl