Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#31 2008-11-14 18:41:39

Dandi

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Głosowanie

zmienić dyplomate i zabić wszystkie gumisie na serwerze;)
a jak się tytan nawinie to rozdeptać

Już i tak nie ma kogo bić ....Tytani i Harem robią co chcą ... kumają sie ze wszystkimi ...grają na dwa fronty
np Harem A pakt z gumolami a głowny z Elite..;]
piękna  koalicja

Offline

 

#32 2008-11-14 19:28:11

MaXiMuS1981

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Głosowanie

od poczatku rozgrywki  rywalizujemy  z gumisiami i haremem   koalicja z tytanami raz byla raz nie  ostatnio sami dawalismy sobie rade  mimo prowadzonych rozmów i braku prowokacji z naszej strony tytani  nie byli juz tacy mili i z mety pomagali haremowi czy to defem czy w inny sposob . Tytani chca miec tylko sprzymierzeńców ale nie rownoprawnych koalicjantow  i tak pewno beda mas chcieli (((wydymac))) i dogadaja sie z kims innym jak to mialo miejsce do tego czasu.

walka z sojuszem oddalonym o bezkresny ocean pol do przebycia ...BEZSENS

a moral taki nie podoba mi sie koalicja z kims kto nie traktuje nas serio  a tym bardziej  z wrogiem



wiec opcja nr 2


Podążam CiemnościĄ kryje sie w CiEniU   

AkTYWnY lecz nie widoczny dla innych .

Offline

 

#33 2008-11-14 20:03:12

lesmot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 15
Punktów :   -2 

Re: Głosowanie

napisze tak, nie wyobrazam sobie tego sojuszu z gumisiami, (pomimo tego że jak sie zacznie pierwszy polegnę - jestem tam gdzie nie ma nikogo innego niz tylko gumisie) ale jak czytam że tytani "życzą sobie" że mamy przyjąć sojusz z gumisiami to sie zastanawiam po co były te nieprzespane noce wole zrezygnować z gry, dlatego jesli tytani chcą (po kilku dniach) rozwalic ta koalicje dla jakiś tam gumisi to jestem za opcja drugą , chyba że to przemyślą i zrezygnuja z tego pomysłu wtedy niech jest jak jest teraz

Offline

 

#34 2008-11-14 20:27:30

MaxiWarrior

ELITE SH

Skąd: Płaskoniż żuławski
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Głosowanie

Zagłosowałem już dawno na opcje nr 2
Ale mam rade, jak będziecie podejmować decyzje to przemyślcie ją trzykrotnie. Tak ważna decyzja musi być podjęta na spokojnie i bez zbędnych emocji! Lepiej trochę poczekać i jak najwięcej dowiedzieć sie o przyszłych wrogach (harem, tytani, gumisie).  Możemy przecież podjąć decyzje ze nie chcemy z nimi koalicji ale oni nie muszą tego wiedzieć tak od razu, obróćmy ich bron przeciwko im samym! Oni tez knują przeciwko nam, bądźmy od nich sprytniejsi, nie tylko siła wygrywa wojnę!!!

Ostatnio edytowany przez MaxiWarrior (2008-11-14 20:30:23)


Walcz sercem - umieraj z honorem.

Offline

 

#35 2008-11-14 20:50:17

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Głosowanie

Powinnam zacząć od slow "a nie mówiłam?"

Jak pierwsza napisałam ze nie zgadzam sie z ta koalicje bo tytani znow nas w balona zrobia to co niektorzy psy chcieli na mnie wieszac... a jednak wyszlo na moje

Zasad gry nie zmienia sie zaraz po jej rozpoczeciu. Skoro Tytani i Harem juz na starcie probuja je zmieniac to pomyslmy co bedzie za tydzien, miesiac...? Co jeszcze wymysla?? Jesli chcemy, by NAS szanowano w tej cwiartce, jesli chcemy zachowc NASZA godnosc to nie powinnismy dawac tak soba pomiatac. Zdaje sobie sprawe z tego, iz sami nie damy rady, ale sa jakies granice przyzwoitosci, ktorych nie mozna przekraczac. Tytani - no ok od biedy sie zgodze; Harkon - czemu nie. Ale niezrownowazona psychicznie Nah, ktora sama nie wie czego chce i z kim chce napow (jak ktos dobrze wspomnial miala koalicje juz chyba ze wszystkimi na serwerze i wszystkie zostaly zerwane). Jesli chodzi o zelatynki... Kabi skutecznie rozwala sojusz od srodka. Zelki zra sie podobno niesamowicie miedzy soba w sojuszu ( takie odnioslam nieodparte wrazenie po przeczytaniu jednego watku w ich dziale rekrutacji) wiec nie pozwolmy by ten ton przeszedl z nich na nas.

Jestesmy ELITE, mamy swoj honor wiec nie pozwolmy by schizofreniczka Nah i Kabi z mania wielkosci rozwalili to co budujemy od maja. Tyle miesiecy przetrwal nasz sojusz to i potem jakos sobie poradzimy Jestem za tym co ktos napisal gdzies w innym watku: pakt z V to nie jest glupi pomysl - ELITE i Harkon mamy szanse dac sobie rade po tej stronie barykady i V atakujacy zelatynki od tylca... na dwa fronty nie dadza rady jechac to trzymaloby ich w szachu. A co do Tytanow - no coz przyszli po raz drugi do nas to przyjda z jakas propozycja i po raz trzeci pewnie (oby z jakas rozsadna

jestem za 2 rozwiazaniem i tak tez zaglosowalam

Offline

 

#36 2008-11-14 21:29:09

kacia72

ELITE SH

4545185
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 51
Punktów :   

Re: Głosowanie

Zgadzam się z opinią Silencer,  nie popieram polityki układania się z haremem i gumisiami, a tytanom nie można ufać. Co to za koalicja, bez zaufania i z ciągłym patrzeniem sobie na ręce.  Jestem za inną drogą dla ELITE, może nie łatwą ale napewno lepszą...

Offline

 

#37 2008-11-14 21:50:46

art_k

ELITE

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Głosowanie

witam
mało się udzielam i jestem "cienki bolek", ale wolę nie dotrwac do konca serwera...nawet byc zjechany, ale nie układam sie z gumiakami...
howgh i pozdr.

Offline

 

#38 2008-11-14 22:27:18

wilgotny michal

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-11-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Głosowanie

sąda nieprecyzyjna....z góy mamy narzuconą odpowiedz  ! Wiadomo,że  musimy zostać w "koalicji" gdyż jak zostaniemi sami to jesteśmy samobujcami...
Włądze zwyczajnie robią tak: dzileimy serwer na połówkę -/-  i +/+   .Wszystkich wzucamy do jednego kotła i basta.Jak w naszej ćwiartce byłby tog albo =v=  to bylbyśmy też razem.
Harakoni zobaczyli,że u nas jest pierdolnik i uciekli....Nie dziwię się,przy takiej postawie Tytanów
Smutne ,ale... Starania wszystkich,żeby wybić harem i gumisie spełzły na niczym(a było blisko .

Pozdrawiam.

P.S. nawet w grze są układy i wszystko z góry manipulowane ;(

Offline

 

#39 2008-11-14 23:12:12

nodikv1

ELITE V

218600
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 34
Punktów :   

Re: Głosowanie

Jest dobrze! Została godzina i większość jest dla 2 - wg mnie lepszej odpowiedzi.
Gdybyśmy mieli być w koalicji z gumisiami to ja bym się tego nie trzymał. Nie może być tak, ze nagle Tytani mówią "ma być tak" , a MY,  ELITE rzucamy wszystko i gramy w koalicji z wrogami ! Z gumolami grać nie będę!

PS: Kiedy robimy jakiś wypad na zgniatanie gumolców? Bo nie mam co z wojskiem robić


ELITE VETERANS

Offline

 

#40 2008-11-14 23:37:47

dicht

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Głosowanie

witam wszystkich
jestem za koalicją z gumisiami. Biorąc pod uwagę wydarzenia ostatniego okresu nie ma innego wyjścia. Ci którzy mysleli inaczej grają juz na innych serwerach. Moje skrzydło topnieje w oczach. Nie mamy innego wyjscia.
Opcja 1

Offline

 

#41 2008-11-14 23:50:32

szczepol

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Głosowanie

a ja napisze tak albo bedziemy w koalicji albo elite znika z s5

Offline

 

#42 2008-11-15 00:08:42

pan_bas

ELITE

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Głosowanie

Zdążyłem zagłosować w ostatniej chwili i dopiero potem doczytałem, że mój hgłos jest zbieżny z większością. Zdecydowanie popieram wyjście nr 2 - w końcu ELITE coś znaczy i jak to ktoś dobrze napisał: lepiej polec w walce niż lizać buty (lub coś innego, podobnie brzmiącego) innym. Honor jednak ma dla mnie znaczenie.


http://sig.travutils.com/pl5/20328.png

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csklanorange.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl