Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-11-24 22:11:41

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

tytani pod znak zapytania !!

Pragnę przedstawić propozycje koalicji zamiast
Tytani = harkonen = elite -= harem

Koalicje
V = tog = harkonen = elite

Szczerze nie ufam sojuszowi tytani już nie raz pokazali nam ze nie są godni zaufania i ze brak tam zgrania jedni chcą nas drudzy nie – doszły mnie słuchy ze znowu kombinują cos i nie mam ochoty znowu się zastanawiać jutro na czym sojusz stoi bo zerwa z nami przymierza i utworzą ciche napy czyli wy nie zaatakujecie my tez nie. Poza tym sojusz tytani są słabi skoro zastanawiają się co zrobić gdy wali w nich armia 29k off – to znaczy ze Defa nie posiadają albo zgrania w sojuszu

Zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki odnośnie koalicji:
V = tog = harkonen = elite
Należy się zastanowić czy sojusz nas jest na tyle silny żeby wałczyć z tytanami którzy już maja wojnę z V i moim zdaniem i tak już są osłabieni

Z mojej strony koalicja z Tytanami stoi pod znakiem zapytania

Chce znać zdanie pozostałych z rady


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#2 2008-11-24 22:31:22

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: tytani pod znak zapytania !!

Również czekam na wypowiedzi w tej sprawie - chcę poznać Wasze zdanie


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#3 2008-11-24 23:04:04

Pluszaczek

crash tester

7010210
Skąd: (39/110)
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 329
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: tytani pod znak zapytania !!

Sprawa godna przemyślenia decyzja nie łatwa

co o tym sądzą sojusze które miałyby stworzyć nową koalicje żebyśmy na lodzie nie zostali


"Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- motto na sztandarze Takedy Shingena

Offline

 

#4 2008-11-24 23:25:01

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: tytani pod znak zapytania !!

Część z Was wie jakie perypetie towarzyszyły zawiązaniu dotychczasowej Koalicji z Tytanami, Haremem i Harkonenami

Osobiscię czuję duży niesmak w kwestii niezdecydowania Tytanów - rozmowy o Koalicji zaczynałem z jar_g, później delegowali Gotfryta, później włączył się Val vel Golden, a wczoraj pojawił się Gotfryd vel crespo21.

Każdy z nich miał inną wizje, przy czym ten ostatni nie wiedział nic o istnieniu Koalicji w kształcie z pierwszego wiersza (sic!)

Tytani mają problem wewnętrzny polegający na tym, że tak naprawdę nikt tam nie rządzi i są zlepkiem Sojuszy o własnej polityce i nie mówią jednym głosem, a co za tym idzie są bardzo niestabilni

Możecie na mnie psy wieszać, ale rozmawiam dużo o sytuacji na serwerze z Nah, która podziela moje zdanie co do Tytanów i uważam, że mimo wszystko Harem jest dla nas odpowiednim partnerem do walki o Cud

Co do Tytanów - dostali od nas i Haremu propozycje pomocy w deffach przeciwko Vahalli, ale bardzo rzadko z tego korzystają uważając, że sami sobie poradzą. Zostali również poproszeni o wewnętrzne reformy dotyczące wyboru osoby decyzyjnej do kontaktów Koalicyjnych, ale na razie cisza

Co do kontaktów z Vahallą i TOG to nie miałem z nimi żadnych. Jeżeli chodzi o Harkonenów to sprawa wygląda dużo lepiej, bo kontaktuje się z nimi ackacper i ja - mamy wspólnych wrogów w końcu

Tyle mego - czekam na dalsze opinie


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#5 2008-11-25 00:37:45

ackacper5

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 146
Punktów :   

Re: tytani pod znak zapytania !!

zdaje sobie sprawe ze decyzja jest trudna - ale sami widzicie my mamy w miare poukladane wszytsko oni niestety nic - wychodzi na to ze niby mamy z nimi koalicje ale oni dalej nie traktuja nas jako godnego koalicjanta

Ja juz po wszytskich wyskokach jakie mialy miejsce ich nie zdecydowanie jak i w naszym tak i w gumisi kierunku mowia same za siebie tytani poprostu chowaja glowe w piach tam gdzie lepiej tam koalicja leci z ich strony


Co do Harem nie mowie nie ale czy Nah jest w stanie zrezygnowac z koalicji z tytanami bez zadnych kombinacji??


Jest wiele pytan ale ja uwazam ze nie jestesmy na straconej pozycji na s5 - bedziemy jak nas znowu tytani odstawia na bok bo tak

Ostatnio edytowany przez ackacper5 (2008-11-25 00:38:35)


http://i34.tinypic.com/33ljr7d.jpg

Offline

 

#6 2008-11-25 15:50:07

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: tytani pod znak zapytania !!

Mamy jakieś dowody, że tytani coś kombinują i konkretnie co?  Czy to tylko takie domniemania i szukanie dziury w całym - bo sie nudno zrobiło? Czy brak jednego wodza u Tytanów - jest podstawą do rozpoczęcia wojny z nimi? Bo po rozwaleniu koalicji jaka jest teraz - walka z tytanami jest nieunikniona.

Nie trudno zburzyć coś co już jest. Trudniej to utrzymać. Nie widze powodu dlaczego mielibyśmy rezygnować z koalicji jaka jest teraz.


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#7 2008-11-25 16:46:47

jarsztyk

ELITE V

2643689
Skąd: Elite E
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 575
Punktów :   
WWW

Re: tytani pod znak zapytania !!

No nasze położenie jest trochę nie bardzo


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl5_7227.gif

www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem RTV, sprzętem AGD, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#8 2008-11-26 19:50:12

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: tytani pod znak zapytania !!

Ostatnie dni przyniosły znów ożywione moje kontakty z Tytanami

Pozwólcie, że zacytuję ostatnie wiersze rozmowy z kolejnym z "wodzów":

[19:29] jar_g: czyli jakie macie warunki ?
[19:29] Marcin: już nie wiem który raz to będę tłumaczył
[19:30] Marcin: najpierw Gotfrydowi, później Godrykowi
[19:30] Marcin: no nic
[19:30] Marcin: sam mi zaproponowałeś Koalicję z uczciwym układem
[19:31] Marcin: my i Harki walimy gumki, a Wy z Haremem V
[19:31] Marcin: gumki mają się określić, czy chcą grać z nami, ale muszą jako gumki zniknąć z serwera
[19:32] Marcin: i mi wsio ryba, czy będą Harkonenami, czy Tytanami, czy ELITE, czy Haremem
[19:32] Marcin: wszystko zostanie w rodzinie
[19:34] jar_g: mhh, zoabczę

Część z Was już wie, że Godryk przeraził się rano jak zobaczył 50k deffa w większości z ELITE i go cofnął, a za minutę skasowano mu stolicę. Złapalibyśmy 4 offy V ...

Tytanów traktujmy jako nasze zaplecze i nie niszczmy go - takie jest moje zdanie.

Prawdę mówiąc to teraz my, w obecnej sytuacji, rozdajemy karty


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.wskrzeszenizpopiolow.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.daclan.pun.pl www.efemforum.pun.pl