Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-11-08 19:48:06

dariuszds007

ELITE SH

5523507
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 97
Punktów :   

Klinika uzależnionych od travian

Chętni Traviano maniacy uzaleznieni wpisywać się


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl5_51133.gif

Offline

 

#2 2008-11-08 20:10:01

puc

Rada Doradców

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

Uzależniona od 1,5 roku
Objaw - gdy facet zastawił mi samochód na parkingu, to w złości krzyczałam,że mu katasy wyślę i zrównają mu całą chałupę z ziemią 

Offline

 

#3 2008-11-08 20:14:38

dariuszds007

ELITE SH

5523507
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 97
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

dobrze mu powiedziałaś   


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl5_51133.gif

Offline

 

#4 2008-11-08 22:05:18

YodaX

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 244
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

Wstaje do dzidzi w nocy, przewijam dzidzie, odpalam lapa... patrzę "o K#@$@#"!!! ,

Żonka się zrywa z łózka patrzy na mnie na łóżeczko.

- Co się stało ?!

- Nic kochanie pałki wróciły z farmienia i w cholerę dobra przyniosły!

- o 4 nad ranem okradasz ludzi w wirtualnym świecie ?!...boshe wyszłam za wariata !


A tutaj widać Hiszpańską Inkwizycję ukrywającą się za komórką na węgiel...

Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji !!!

Offline

 

#5 2008-11-08 22:08:00

dariuszds007

ELITE SH

5523507
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 97
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

Yoda   


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl5_51133.gif

Offline

 

#6 2008-11-08 23:04:37

Nazzir

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 116

Re: Klinika uzależnionych od travian

Jak władza uderza do głowy??? ano następująco:

Jechałam z moimi wychowankami na wycieczkę... uprzedziłam co mają ze sobą wziąć i takie tam a na koniec.... "jak jeszcze sobie coś przypomnę to wyślę Wam massa" jak powiedziałam tak wieczorem zrobiłam na Naszej klasie ... kończąc wiadomość do uczniów napisałam...

"Niezastosowanie się do powyższych wymogów wywoła niemiłe konsekwencje!!!

*wiadomość wysłana do all "

jak przeczytałam głośno co napisałam moja matka skwitowała to... " Ciebie już totalnie pogięło przecież to do twoich uczniów a nie ludzi w grze" dopiero wtedy załapałam o co chodzi

Offline

 

#7 2008-11-10 22:53:05

MaXiMuS1981

ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

uzalezniony  ????? OD ROKU

ale chyba nie mam wcale objawow

w sumie to normalnie zyje bo rano wstaje  odpalam kompa sprawdzam osadki
ide robis sniadanko do pracy pije kawke przy kompie i QQQQQQrde za 10 min mam byc w pracy

po pracy wracam to odpalam kompa  i tak mi schodzi dluzsza chwila  nastepnie jem kolacje i do polnocy  znowu siedze przy kompie

w pracy kilka osob gra w travke wiec chyba wiadomo o czym rano gadka

NO TO CO W TRAVIE PISZCZY


Podążam CiemnościĄ kryje sie w CiEniU   

AkTYWnY lecz nie widoczny dla innych .

Offline

 

#8 2008-11-12 07:51:54

roggee

Zarząd ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Klinika uzależnionych od travian

Maximus pisze bardzo oględnie "sprawdzam osadki". Ale nie podaje ile ich ma. Od roku jest moim sitem i nauczycielem. zanim wszystko obleci godzina jak nic.
Moje uzależnienie przejawiło się w ostatni piątek i sobotę w ten sposób że udało mi się obrazić całą rodzinę. Przyjechaly dzieci i: wnuczki się obrazily bo nie mogły wejść na swoje ukochane "www.gry.pl", syn z synową się obrazili bo gadali do moich pleców a co powiedzialo moje dożywocie to nie powtórzę bo nie chcę być zbanowany. Najlagodniejsze to było - "wolałabym żebyś pił". No - da się zrobić

Offline

 

#9 2009-02-16 21:21:47

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: Klinika uzależnionych od travian

uzależniony od ponad 2 lat.
nieuleczalny. rzucałem kilka razy zawsze obiecywałem sobie że na stałe, zmieniałem kilka razy pracę ale nadal gram. wstaję rano kompa nie odpalam bo komp leci- tak na wszelki wypadek jakbym w nocy się przebudził to musi lecieć żeby sprawdził czy przypadkiem paszy nie braknie mimo ze wiem że jest na 10h, siadam przed kompem i widze że wszystko ok. siedzę tak 40 minut bo wstałem wcześniej żeby jakby było coś nie ok to zadziałać. Wiem że będzie wszystko ok bo przecież wieczorem zrobiłem tak żeby rano długo było wszystko ok. Mimo to wstaję 40 minut wcześniej czyli o 4:45 i siedzę i patrzę w ekran, nic nie robię bo konto jest ok. Napawam się widokiem konta i zastanawiam się po co wstałem 40 minut wcześniej wiedząc że konto jest ok. Nic idę do pracy. Mam 20 minut do odpalenia kompa swojego( nosze swojego laptopa do pracy, kupiłem bezprzewodowy internet bo nie ufam temu zakładowemu). Spiesze się żeby już być w biurze i odpalić. Denerwuje mnie że komp tak wolno się odpala... O już już podłączony odpalam traviana i sprawdzam osady czy przez ostatnie 20 minut coś się nie zmieniło. Konto jest ok bo przecież wiem że wieczorem było nastawione na ok. W pracy co 5-10 minut odświeżam i zaglądam na konto czy wszystko jest ok. W końcu moment zadziałania- konto mogłoby jeszcze 4 godziny wytrzymac bez interwencji ale ja już nie potrafię muszę coś zrobić. godzina 14 pora zamknąć kompa więc ostatni rzut okiem i odliczanie.. 20 minut do domu. Szybko szybko śpieszę się. Już jestem w domu komp odpalam kurcze znowu muli nim się włączy. OK już podłączony do sieci. Szybkie logowanie na konto bo a nuż coś przez 20 minut się stało. Widzę nie nic się nie stało z satysfakcją i jakimś smutkiem że jestem niepotrzebny idę po 40 minutach patrzenia na konto zjeść coś. Jem szybko bo przecież jestem o 20 metrów od kompa a to niebezpieczna odległość jakby się coś złego na koncie działo to nie zobaczę. Szybko wracam z nadzieją patrzę na konto i... i nic się nie dzieje. I tak do godziny 23... jestem zmęczony padam ale wiem ze musze jeszcze chwilę posiedziec przelać surkę zrobić npc i zapas żeby do południa bezpiecznie wystarczyło. Idę spać komp włączony jakbym w nocy się przebudził.
jestem uzależniony chyba.

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppoznan09.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.csklanorange.pun.pl