Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2009-03-15 11:43:34

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Natarzy na s5

Wiadomość zamieszczona na forum Traviana:


"16.03.2009 do 03.04.2009 00:00 do 00:00
Planujemy wprowadzić wioski Natarów 15.03.2009 (w ciągu dnia, bez dodatkowego powiadamiania). Będą one wtedy jeszcze zablokowane.
Odblokowanie nastąpi najprawdopodobniej dzień później, 16.03.2009 (wieczorem). Po odblokowaniu każdy gracz otrzyma informację na ten temat w grze, a jego osady zostaną przeskanowane przez zwiadowców Natarów.

Wioski z planami budowy będą wprowadzone 2 tygodnie później (odblokowanie w grze planujemy na 3.04.2009). Przypominamy, że tydzień później są Święta Wielkanocne, a co za tym idzie rozejm w grze, w trakcie którego niemożliwe będzie atakowanie innych graczy.


Wszystkie podane wyżej daty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia."


Zatem nadchodzi, w końcu, czas walki o wygranie serwera

Teraz konkrety na najbliższy czas:

1. Nikt, ale to NIKT nie zakłada nowych osad - trzymamy PK i osadników na osady będące zapleczem zdobytych wiosek z Cudami


2. Wszyscy rozbudowują Targi i szkolą deff w Kuźniach

Przypominam:

rzymianie - Pretorian
germanie - Oszczepników
galowie - Falangę

germanie mają ponadto obowiązek zwiększonej produkcji zwiadowców w koszarach jako, że ich zwiad jest najmniej żarłoczny

3. Przypominam o aktualizacji koalicyjnego TT

4. Osady deffowe oprócz maksymalnego wyszkolenia wojsk z punktu 2 muszą mieć Place Turniejowe na maksymalnie możliwym poziomie celem szybszego przesyłania wojsk, a o Koszrach na 20 lvl-u nie muszę chyba nikomu przypominać

Oczekuję Waszego pełnego zrozumienia dla powyższych moich zaleceń


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 

#2 2009-03-15 15:21:45

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Natarzy na s5

ma sie rozumieć kapitanie...


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.aldanidar.pun.pl www.efemforum.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.daclan.pun.pl