Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2009-05-01 20:24:07

Kajdorf

Koalicjant

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Iwcia (NC G¥)

to jest raport - a to nasza rozmowa - wyleciała z sojuszu za: brak odp na dwa massy: spis offów przed natarami i brak podania czasów do cudów NC (w tym przypadku były określony dokładny czas kiedy każdy ma podać zgłoszenie i jakie będą konsekwencje jak ktoś nie odpisze) - ogólnie przymykałem oko na jej zagrywki, bo to nie pierwszy raz gdzie musiałem upominać się u niej na odpisanie na massy

http://travian-reports.net/pl/img/daa5cb3f2.png




prosze bardzo - informacja zostaje przekazana do władz twojego sojuszu, wraz z tym co tu napisałes, wraz z tematem na forum - bedziesz dalej atakował to odpowie za ciebie twój sojusz
____________
iwcia napisał(a):

PROSZE BARDZO , TO JUZ COS Z TWOJEJ STRONY , ALE TO MALO . MUSISZ SIE ODZYWAC JA NALEZY NIE TYLKO ROZKAZUJACO . JUZ NIE JESTES MOIM SZEFEM . I JESZCZE JEDNO . IWCIA JEST NA MAJOWCE . I MAM ZALECENIA KORZYSTANIA Z LINKA NIEAKTYWNYCH GRACZ . WLASNIE Z NIEGO SKORZYSTALEM . I ZAPYTAM SIE , MOJA OFIARA MA ZOLTA KROPKE , NIE WYWALISZ Z SOJUSZA ?? ? JAK WIEKSZOSC I JAK ZWYKLE POSTEPUJESZ ?? ? A GROZBY TO SOBIE SCHOWAJ W ZAGLOWEK , JEST WYGODNIEJ SPAC . POZDRAWIAM I ZYCZE CZESTSZEGO UZYWANIA MILSZYCH SLOW , ONE NIE SZKODZA W ZYCIU ANI ZDROWIU . NIE MOGE SIE DOCZEKAC KIEDY CIEBIE ZNAJDE W NIEAKTYWNYCH . POZDRUFKI I POPRAWY ZYCZE .
____________
kajdorf napisał(a):

proszę bardzo - jak widać się nie zmieniłem, i albo oddasz grabione surowce albo to inaczej załatwimy
a dwa to miałaś okazje pomóc w sojuszu, nie chciało ci się wiec stosuj się do zasad jakie tu panują, jesli sadziłaś że bedę cię traktował inaczej bo masz duzo popa i patrzył na to ze nawet z łaski swojej nie potrafisz odpisac na massa gdzie jest potrzebne info dla całego sojuszu to się grubo pomyliłas
____________
iwcia napisał(a):

WITAM MOJEGO BYLEGO SZEFA . WIDZE , ZE SIE NIE ZMIENIL . JESLI CHCESZ COKOLWIEK DO MNIE NAPISAC TO ZWRACAJ SIE JAK NALEZY I JUZ NIE JAKO SZEF . ZRESZTA I TAK NIE NADAWALES SIE NA SZEFA WCALE . A WIEC JESLI SIE UKORZYSZ I NAPISZESZ COS W RODZAJU WITAM I POTEM POZDRAWIAM TO MOZE PODEJME Z TOBA JAKIS DIALOG . POZDRAWIAM
____________
kajdorf napisał(a):

atakujesz sojusznika, masz oddac wszystkie zgrabione surowce

Ostatnio edytowany przez Kajdorf (2009-05-01 20:25:42)

Offline

 

#2 2009-05-06 17:39:28

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: Iwcia (NC G¥)

To chyba nie ta sama iwcia, która zaczynała s5 na tym koncie


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.wskrzeszenizpopiolow.pun.pl www.daclan.pun.pl www.efemforum.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl