Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-07-27 13:31:38

Perko

Gość

sojusz =EHC=

Juz drugi dzien, z całym sojuszem atakujemy sojusz =EHC=, dla wielu osób w ich sojuszu obnizylismy powaznie popa, wiele strat poniesli,.

W zwiazku  z tym by z tego sojuszu graczy nie uciekali do gumisi lub szukali schronienia w selekcie i innych sojuszach, proponuje w rekrutacji otworzyc dział przyjecia z =EHC= by ci co maja juz dosc składali tam podania o przejscie w nasze szeregi.
1) automatycznie by byli przyjmowani do naszej akademi, tam po sprawdzeniu i odbudowie strat, przechodzili do naszych sojuszy.
2) jezeli by brakowało miejsc w akademi, otworzyc jeszcze jedna tylko dla graczy z =EHC=, na czs sprawdzenia.
3) w ten sposób postepując nie wzmocnimy wrogich si\ojuszy ale mozemy przechwycic dobrych graczy do nas, a nie nadajacych sie do przyjecia przyznaczyc na farmy.
Wiem że padna słowa ze to tacy a tacy, ale pamietajmy ze to jest gra, gra dla myslących a nie zakapiorów i obrazalskich, róznio ludzie tu graja i trzeba to jakos pogodzic.

 

#2 2008-07-27 15:38:58

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: sojusz =EHC=

nie jest pomysł całkiem zły tyle ze nie automatyczne przechodzenie z tamtej akademii ale po podaniu na forum. nie ma co ukrywać oni są popiaści i jakiś potencjał w nich jest. szkoda by było żeby poszli gdzieś do konkurencji

Offline

 

#3 2008-07-27 15:59:34

Pluszaczek

crash tester

7010210
Skąd: (39/110)
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 329
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: sojusz =EHC=

Mam 17 level ambasady jestem gotowy na wszystko łącznie ze sprawdzaniem stanu kont


"Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- motto na sztandarze Takedy Shingena

Offline

 

#4 2008-07-27 18:29:31

Perko

Gość

Re: sojusz =EHC=

ale niektórzy juz dobrze skatasowani nie spełnia warunków, myslałem zeby przechodzili do nas mieli czas na odbudowę i w tym czasie byli pod obserwacją , co lepszych wyłuskamy i wcielimy do naszych sojuszy, tak jak mówi pluszak ma ambę i u niego taka przechowalnia na okres sprawdzenia, nie chciał bym zeby uciekali po innych sojach i byli wrogami. a tak szansa jest opanowania naszej ćwiartki.

 

#5 2008-07-28 12:22:21

niepokornY

Rada ELITE VETERANS

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 115
Punktów :   

Re: sojusz =EHC=

Pomysł super , ale jest jedno ale ; wcale sie nie garną sie do tego aby byc w Elicie i opuscic swoje szeregi... chcą wspolpracowac i tworzyc wspolną przyszlosc ale jako odrebny sojusz. Wiec musimy im dac jakąś zachete.... hmm .. moze dalsze katasowanie a Dyplomata niech działa....

Offline

 

#6 2008-07-28 12:29:40

jack73

Admin

3594503
Skąd: (62,96) JackCity
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 423
Punktów :   

Re: sojusz =EHC=

No właśnie rozmawiam katasami od wczoraj w nocy
Dzisiaj miałem wypływ korespondencji z EHC.
Drugiego libero nie mam zamiaru wychodować sobie pod nosem.
Nie wiem, zastanówcie się nad tym co chcemy z nimi osiągnąć?


http://travian.ping-timeout.de/sig4/pl5/13256.gif

Offline

 

#7 2008-07-28 13:51:16

niepokornY

Rada ELITE VETERANS

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 115
Punktów :   

Re: sojusz =EHC=

"Wiele" nie osiągniemy , ale jak bedziemy ich dalej lac to pekną ....i fajnie by było aby czesc wartosciowych graczy przeszło do nas a nie do gumofilców lub tytanów... jeden juz tam przeszedł (maradona) . W mojej okolicy jest sporo EHC i gumofilców , jak sie połącza to kilku od nas (elite S) , w tym i ja bedziemy mieli cieżkie walki przed soba w promieniu 2-3 godz jest  kilkunastu z nich (EHC i gumofilce) i oczywiscie tytani.... Fajna okolica

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magia-ksiazek.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.csklanorange.pun.pl