Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#1 2008-09-14 17:12:55

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

Witajcie moi drodzy towarzysze z ostatniej Elity na początku s5 powstała ELITA jako odpowiedz na chory układ jaki panował w VIGOUR COLETIVO i wiecie co mówił Darsonix ,Marcin L, Pluszaczek i Archangel ??? oraz ja : że Elite będzie trwać po kres serwera 5 i że ludzie którzy do nas wstąpią będą walczyć tylko z jednym wrogiem i nikt nie będzie się przed silniejszym płaszczył ani łączył z innymi sojuszami na narzuconych nam warunkach a już o zmianie nazwy nie wspomnę .
Wystarczyło kilka tygodni mojej nie obecności ponieważ jestem w szpitalu a bez mojej zgody w brew mojej woli rada podieła decyzje o rozwiązaniu Elity wcześniej wybierając wodza wyborach w których ja nie mogłem aktywnie uczestniczyć .
Bo chcą dążyć do celu kosztem swej tożsamości honoru i w brew wcześniej danemu słowu ci ludzie zwątpili w Elite mimo iż jeszcze kilka tygodni temu pili razem ze mną przy jednym stole i wznosili kufle z okrzykiem ELITA ELITA ELITA !!! Kim są oni dzisiaj ??? Tytanami wysoko w rankingu ale nisko w moim sercu ja nadal jestem ELITE i taki zostanie do końca serwera nawet jako jedno popowa stolica ale nie wyrzeknę się swej tożsamości .
Nie jestem dziwka która można kupić za lepsze miejsce w rankingu lub zwycięstwo serwera honor i godności nie pozwalają mi się kurwic .Gdzie jest Takeda Shingen i jego duma Samuraja gdzie są ZK Spartanie ??? Leonidas by nawet na was nie spluną oznajmiam Wam wszystkim że ja nigdy nie zmienię nazwy i nigdy nie zostawię tych co są ze mną i chcą być dalej razem mimo iż jestem jeszcze 2 tygodnie w szpitalu poproszę Was o pozostanie w sojuszu Elite którego ostatnim bastionem staliśmy się obiecuje Wam że nie będę stał z boku jak dotychczas i rezygnował ze swoich pomysłów na sojusz a poprowadzę Was do zwycięstwa albo rychłego końca wasz Jarovit666 walczmy z honorem i nie paktujmy z głową w piasku i wypietą dupa

Offline

 

#2 2008-09-14 17:42:11

samosia

Zarząd ELITE V

Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 54
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

sprzedawczyk zapomniałeś dodać że to było wyjaśnienie dlaczego nie zmieniliśmy nazwy na Tytanów sam kazałes napisać wyjaśnienie wrecz nalegałeś na to wyjaśnienie więc zostało napisane i to dostałeś na gg tak samo jak Marcin L ,Pluszaczek i inne osoby z rady



przeczytałam  jeszcze raz SB i jestem Wam winna kilka wyjaśnień


1. Z jarovitem była rozmowa co do sojuszu z Tytanamie ale nie było mowy o zmianie nazwy
2. Mówisz ze nie jestem w zarządzie zgadza się ale jak byłam Tobie potrzebna to sam mówiłeś że podczas jego nie obecności  mam jego reprezentować
3. Na Twoja prośbę o zmianie nazwy powiedziałam ze tego nie zrobię bo nie jestem do tego uprawniona wiec kazałeś mi napisać wyjaśnienie dlaczego
    Jarek zadzwonił i podyktował mi to co dałeś na forum
4. Zmian forum, zapytałam się dlaczego nic o tym nie wiemy odpowiedziałeś (nie jesteście w tytanach  dlaczego miałem Wam o tym mówić ??) a niby nazwa nie gra roli
5 .Dopiero kilka dni temu zaproponowałeś przejście graczom do głównego skrzydła choć mogłeś to zrobić prędzej. moje pytanie dlaczego to zrobiłeś ? bo nie zmieniliśmy nazwy ???

Ostatnio edytowany przez samosia (2008-09-14 20:04:10)

Offline

 

#3 2008-09-16 10:08:24

dandi - kroko

ELITE

3890938
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 157
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

Generalnie nie zaliczam się do osób, które przykładają wielką wagę do nazwy...

ALE......


Na forum jestem dość regularnie i nie wpadło mi w oko nic konstruktywnego o fuzji......

Są dyskusje, ale nie ma nic podsumowującego....

Czyli można to odebrać, że góra się dogadała, ale nie wiadomo jak.....

A jeżeli nie wiadomo jak, to również nie wiadomo na jakiej podstawie mamy zmieniać nazwy.

Jeżeli zarząd wie, że Jarek jest nieobecny, to ktoś powinien ruszyć szanowną czwórkę i przesłać do sojuszu mass, informujący co na jakiej zasadzie ustalono.

Offline

 

#4 2008-09-16 12:17:28

--motyl--

ELITE V

209278
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 185
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

O to pytałam wczoraj...Nikt nic nie wie.
Po usunieciu mnie z sojuszu Arch.,postanowiłam wrócic do Elite.
Przydzielono mi sojusz,który na dzien dzisiejszy jakos sie kurczy i sama juz nie wiem,czy jestem w Elicie,czy.....Własnie...Gdzie ja jestem?

Offline

 

#5 2008-09-16 12:20:33

YodaX

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 244
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

Jesteś z nami ... a kwestia nazewnictwa jest drugorzędna i pewnie niedługo się wyjaśni


A tutaj widać Hiszpańską Inkwizycję ukrywającą się za komórką na węgiel...

Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji !!!

Offline

 

#6 2008-09-16 13:10:12

zarim drago

Rekrutant ELITE VETERANS

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 494
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p
WWW

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

brawo Yoda ty zawsze powiesz coś modrego Piwo dla pana wyżej.


autor powyższego postu jest boski i wogle, więc proszę nie krytykować jego wypowiedzi

Offline

 

#7 2008-09-16 15:37:54

24mikus

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 89
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

jedyne co moge powiedziec to to ze nazwa nie ulegnie zmianie, ELITE bedzie ELITĄ a nie tytanami i bedzie trwalo tyle ile sie da a pewnie niedlugo bo chodza mnie sluchy o bratobójczej wojnie jaka  zacznie sie niebawem.
Ja z wami walczyc nie bede i nikt kto pozostanie w ELITE, a Wy jak postapicie tego nie wiem, no ale żołnierz musi słuchac rozkazów

Offline

 

#8 2008-09-16 17:28:21

zarim drago

Rekrutant ELITE VETERANS

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 494
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p
WWW

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

nie bój się ludzie odmnie też walczyć nie będą


autor powyższego postu jest boski i wogle, więc proszę nie krytykować jego wypowiedzi

Offline

 

#9 2008-09-16 17:46:50

mi111

Dyplomata ELITE VETERANS

16089583
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

Motylku możesz przejść do Huntersów anubisa, a możesz przejść do skrzydła Niepokornego on zadeklarował, że przyjmie tych którzy nie zdecydują się wstąpić do Anubisa. Osobiście nie zamierzam Walczyć z Elite - to będzie nas dwie a myslę że i więcej takich się znajdzie.


Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, a wokół same zające i jelenie.
Pałace stawiam, głowy ścinam kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów i jeszcze jedno pragnę mieć...

Offline

 

#10 2008-09-16 19:34:25

Anubis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

a czy uważacie że i ja bede walczył z Elite,zresztą co tu gadac na chwilę obecną jesteśmy we wspólnej koalicji.Jezeli powtarzam jeżeli bo cokolwiek sie stało że zerwana bedzie koalicje Tytani Elita( w co wątpie) to bycie tytanem daje nam mozliwść samodzielnego podejmowania decyzji w sprawie napu i automatycznie nap miedzy Tytani Hunter a jakimi kolwiek skrzydłami Elite zostanie podpisany.Moim zamierzeniem i łowców od poczatku była współpraca z Elita przeciw gumisiom a to że tak wyszło no cóz człowiek uczy sie na błedach i kiedys w przyszłosci na innym serwerze tego błedu juz nie popełni wiedząc do czego moze on doprowadzić.

Ostatnio edytowany przez Anubis (2008-09-17 09:39:54)

Offline

 

#11 2008-09-16 20:22:42

alimor

Konto oddane

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 199
Punktów :   

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

czy mozemy zakonczyc ten temat? i zajć sie wojna to jest o wiele bardziej ciekawe?


jest czas brania i czas tracenia, czas posiadania i czas odrzucania; czas na miłość i czas na nienawiść; czas wojny i czas pokoju

Offline

 

#12 2008-09-16 20:42:37

heliakon - darsonix

ELITE V

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 752
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: mass Jarovit666 w ELITE N po zmianie nazwy przez ELITE

ale o co chodzi z tym opowiadaniem anubisie?

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.csklanorange.pun.pl