Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#16 2008-10-06 08:31:37

FAUKO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

w sumie ubiłem od piątku około 18k deff<kokardke na fajrant nawet dostałem> mam nadzieje że jakoś to pomoże w walce z haremem ..chyba że znowu ktoś zaśpi i pozwoli im na regeneracije sił

Offline

 

#17 2008-10-06 08:51:34

a&i

Chiński zwiadowca

1682514
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 742
Punktów :   
WWW

Re: tak ma pożegnanie..

no widac zdolnosci rzymskiego wojska :)raporciki ogladałam i super


Głosuj na mnie jestem: mondra, pienkna, twurcza i i pszyjacielka - oddaj swuj głos to ja Twoja kandydatka na MISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://zk.i4u.pl/forum/files/laugh34pm8kn_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icon_flaszen.gif
http://zk.i4u.pl/forum/files/zemdlal_173_119.gifhttp://zk.i4u.pl/forum/images/smiles/icopac_krol.gif

Offline

 

#18 2008-10-06 11:44:04

roggee

Zarząd ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

No, chyba Ci Fauko szok przechodzi bo coraz żwawsze posty piszesz.
Chcę tylko drugi raz sprostować fragment Twojej wypowiedzi - nikt nie olał Waszej akcji. Było wyrażnie zapowiedziane że cały deff po cichu idzie do a&i. To było info które konsultowałem z Irkiem rano. Myślał długo ale chyba żal mu było przygotowań bo o 15.30 rzucił hasło: "Walimy". No i żeśmy nawalili (się) ;D
A przecież na mój ptasi móżdżek to takie proste - szykują twardziele off, przed ruszeniem ściąga się deff żeby zabezpieczyć dupę i dopiero jazda. A tu krzyk się podniósł o deffa jak cały był w drodze gdzie indziej. Sam wysłałem resztę jaka mi w osadach zostala (ok 500 pretów) ale już było po herbacie.
Panowie - skontaktujcie się z Niepokornym, dołączcie do nas, podporządkujcie się jego zaleceniom 9a jest ich bardzo niewiele) i można jeszcze fajnie pograć. To biadolenie o nazwy, rady, legiony i inne cuda na kiju trwa od początku serwera i będzie trwało aż ostatni obrazi się sam na siebie i skasuje konto sobie na złość. Prawdziwą grę musimy sobie zorganizować sami.
Roggee

Offline

 

#19 2008-10-06 13:07:36

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: tak ma pożegnanie..

roggee: odpisuje tylko tobie, nie wiem co inni pisale w tym watku bo nei chce mi sie czytac (wybaczcie bezposredniosc).
odpisuje tobie bo zaczales mowic bardzo dobrze, o fatalnych pomyslach na przemarsze ze strony jarovitta, irka i reszty WIELKICH. otoz moje zdanie:

Masz racje w tej części w ktorej napisales pierwszy dlugi post w tym watku, wszystko sie zgadza, nie mam praktycznie zastrzezen. krytykujesz jednak takze mnie, wiec odpowiadam: a co WY mali zrobiliscie zeby NAS wesprzec. wojowalem sam praktycznie od poczatku serwera, dopiero niedawno zrobilem kilka akcji z niekotrymi naszymi graczami. jak wygladala moja gra? ano tak, ze skolowalem kilku graczy z mapki obok mnie i pod moja komenda rozje*&^lismy w pył wrogów. przykladem takiego gracza jest chociazby martusia1. gra ze mna od poczatku, ja ja wciągnalem do elite, gdy zaczela grac jak elite.

Dygresja: dopóki dowodzilem legionem staralem sie jak moglem nas zorganizowac. ci co byli w mojej grupie bojowej to wiedza. szla mi rewelacyjnie wspolpraca z wami, wiec uznalem ze trzeba zrobic podzial terytorialny, zglosilem sie z pomyslem do zarządu, nękałem zarzad ze dwa tygodnie, zgodzili sie, zapadly decyzje, ustalono plan. zaczalem go wykonywac, jak sie to skonczylo kazdy wie. pisalem o tym 15 minut temu w wątku o darsonixie i jego dostepie do forum. widzac co sie dzieje chcialem skasowac konto. do gry dalej przekonali mnie tytani ostatecznie i zapewnienia marcina ze cos sie zmieni. i wracamy do tematu - co sie zmienilo:

z mojego legionu(szczegolnie mojej grupy bojowej), ktory tłukł wszystko co sie ruszało nawet w okolicy kilku godizn katasami w odleglosci kazdej z moich oasd zostaly strzepy jakies. przyklad? ostatnia akcja off ktora zrobilem jako dowodca - ofiara: Chmielnik. w jedno noc strata dwoch waznych osad. teraz co robi chmielnik? tlucze tytanow.x defem. wielkie graty. a co robia tytani.x? sa elitąS (bo nazwa jest przeciez wazna), i piszą (wybacz roggee) głupie igmy, jak twoj ostatni. jak mozesz kazac swoim graczon grabic ich sojusznika????? nie wiesz ze to lekkie naginanie regulaminu?? jak mozecie pisac naszym graczom massy zeby przejmowali osady ich sojusznikow?? piszesz ze wielcy są zli. i bierzesz sie za rządzenie... jak widzisz (po efektach - ukladzie sil, i sukcesach haremu) nie jest to takie proste, i wymaga (jak rowniez widzisz) CHOCIAZ znajomosci regulaminu i trzezwej glowy.

ostatnia rzecz, ktora zrozumieja w calej okazalosci tylko moi sasiedzi. pamieta ktos jeszcze gracza maradona2907 ?? tak, tego palanta co gral w hunters, szpiegowal ich, gral potem w tytanach, szpiegowal ich, gral potem w hellboys, tez ich ponoc szpiegowal (co bylo klamstwem zeby anubis sie dal nabrac, maradona nigdy nie szpiegowal hellboys!!). generalnie moj prywatny wrog zaciekly, pojechalem go maksymalnie, mial w miare dobre konto, zostala mu osadka na wygwizdowie 26 popa. spojrzcie jaki ma teraz opis !! nick : maradona2709. to jest respect a nie to co irek odwala - szef sojuszu, robi na wariata akcje off, pisze massy, priv, a potem jak sie nie udaje, bo okazuje sie ze harem to harem to kasuje konto. bo co? bo nikt mu nie pomogl?? zenada. widac kiepsko dowodzi jak ludzie za nim nie idą... irek powiesz szczerze - ile lat grasz w trav? ty nie kumasz jak wazne jest twoje konto ?? glupi jestes - tyle ci tylko odpowiem na twoja kasacje. i ide o zaklad ze nie dowodziles nigdy sojuszem (ba! nawet grupą bojową w sojuszu) ktory wygral cudaka. wiedzialbys, jak dziala kasowanie takie konta jak twoje w takim momencie jak ty to robisz. po 1 efekt zalamania przenoszacy sie na polowe sojuszu, paranoja i destrukcja morale, po 2 - zaprzepaszacz taka ilosc PK ze ja jestem w szoku!! masz PK na 10 osad, i kasujesz konto? nie lepiej zamknac sie, przestac sie sadzic na wielkiego wojownika, wybronic sobie tyle osad ile sie da, zrobic w nich MĄDRZE wojsko i zestawy wodzów i przejmowac jedna po drugiej osady haremu, KORZYSTAJĄC z tego ze masz malo popa, wiec skuteczniejsze jest twoje przejmowanie? 4 wodzami (czyli dwa ataki) przejmujesz osade i oddajesz od razu komus z nas, i tak co dzien.
ale po co myslec, po co grac, lepiej porwac sie ryzykujac cale konto, dla akcji, ktora byla nieprzemyslana, bo chciales uchodzic za lidera off, ktory wspierany fejkami da rade rozwalic harem żałosne. widac cierpimy na brak elit nie tylko w zarządzie koalicji...

Offline

 

#20 2008-10-06 14:57:07

roggee

Zarząd ELITE SH

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

Dwa sprostowania dla Andre:
- Nie krytykowałem Ciebie ( wiem - odebrałeś to tak bo jesteś jednym z wielkich) ale wystarczy przejrzeć forum i zobaczyć kto podejmuje duskusję na każdy temat a wszystkie one kończą się kłótnią. Twoje wypowiedzi zawsze były raczej jednostkowe i nawołujace do porozumienia i działania. Tak że - to nie o Tobie. No ale dość słodziku
- to co kierujesz do Irka sam miałem ochotę napisać, tyle że inaczej oceniam jego motywy. Ale tak samo nie podoba mi się ucieczka i osłabianie sojuszu (tak oceniam kasację konta).
Co do legionow - Duże nieruchawe molochy, gdzie skupieni są gracze odgórną decyzją, niekoniecznie mający do siebie zaufanie. Dopiero stworzenie w ramach nich grup spowodowało jakis ruch ale jak sam piszesz - tylko części graczy.
Mierną ocenę swoich działań przyjmuję z pokorą - lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć.
Na tym kończę swój występ bo inaczej będzie to kolejna rozwleczona dyskusja - w tej chwili już o niczym
roggee

Offline

 

#21 2008-10-06 15:01:14

YodaX

Rada Doradców

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 244
Punktów :   

Re: tak ma pożegnanie..

hehehe w celu rozładowania sytuacji zachowam sie niecenzuralnie

w dupe z tymi wszystkimi kłótniami... zepnijcie zwieracze i gramy dalej


A tutaj widać Hiszpańską Inkwizycję ukrywającą się za komórką na węgiel...

Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji !!!

Offline

 

#22 2008-10-06 15:04:01

Andre_KGB

Zarządca Legionu VI

Skąd: Lublin / Starachowice
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 80
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: tak ma pożegnanie..

Zgadzam sie roggee - legiony sa odgornie narzuconym skladem ludzi, w ktorych trzeba nabrac zaufania do siebie, ale jest to mala cena za skutecznosc z jaką grają haremowcy. a to mialy legiony i podzial terytorialny dac. ale takie rozmowy (rzeczowe, i argumentami a nie epitetami) powinny byc miesiac temu, i w innym dziale i innym watku. teraz na prawde WIELU graczy ma dosc tego sojuszu, i jak mi111 napisala - nie mam pojęcia co ich/nas tu jeszcze trzyma. wiara? niee ;p ja juz przetalem wierzyc ze bedzie lepiej.

Offline

 

#23 2008-10-06 17:12:58

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: tak ma pożegnanie..

Sorki jesli sie wetne ale wpadlam na momanet tylko i nie mam czasu sie wczytac w tym momencie. Moze po kims powtorze...
W sprawie anulowania kasowania napisz do mh - ciagle jeszcze moze je zatrzymac.


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shurikenninja.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.csklanorange.pun.pl