Sojusz ELITE VETERANS

Forum Skrzydeł Sojuszu ELITE VETERANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum, po wiadomości w grze, wykonują Administratorzy:
Silencer i Marcin L

#46 2008-10-22 16:05:05

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dyskusja chat box

Louis nie sprowadzaj dyskusji na irracjonalne tory prosze ..

Potrzebne i wojo i polityka - jedno i drugie. Rownowaga.


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 

#47 2008-10-22 16:21:47

Louis

Rada Doradców

8784309
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 85
Punktów :   
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dyskusja chat box

Najkrócej mówiąc Geo, żeby wrócić do dyskusji. Widzę w Twoich postach same wypowiedzi natury "jak to jest źle", czy ogólne "trzeba coś z tym zrobić". Ja dałem pomysł na uzdrowienie. Budowa armii (z silnym się liczą i dyplomaci mają wtedy mniej pracy), a przy okazji domków i staram sie to robić. Masz pomysł? A jak Twoje podwórko?

Offline

 

#48 2008-10-22 16:59:58

Georgina

Black Angel

8151536
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 413
Punktów :   12 
link do konta: http://s5.travian.pl/spieler.p

Re: dyskusja chat box

Louis jesli czujesz potrzebe podyskutowania sobie ze mna nie na gg np. tylko na forum to zapraszam do zalozenia osobnego watku. Ten jest o czym innym.


Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął

Offline

 

#49 2008-10-22 20:53:59

kacia72

ELITE SH

4545185
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 51
Punktów :   

Re: dyskusja chat box

Georgina napisał:

Juz pisalam .. ok - ludzie chcieli cos poprawic, a chociazby wyjasnic ale nie mogli .. odeszli - super jest. Posylamy defa i gra sie dalej.
Dzieki za merytoryczna dyskusje.
Dodam ze w kazdym spoleczenstwie jet jakis odsetek samobojst ale jesli stwierdzi sie ze jest ich wiecej niz normalnie to jakis symptom choroby. Ale co tam .. bawmy sie dalej, po co sie nad tym zastanawiac skoro to trudne sprawy?

Louis czy fakt ze moge pomoc sojuszowi w tym co stara sie zalatwic a nie korzysta sie z mojej pomoc - co wiecej o calych dzialaniach dowiaduje sie z drugiej strony - to tez wyszukiwanie problemow? To jest cos o czy m wiem akurat, a o ilu takich sprawach nie wiem ja ani inni?

Derkacz1 jestes calkiem pewien ze dobrze wyjasniles co mi111 miala na mysli? Gratuluje silnej wiezi telepatycznej - jednak lepiej gdyby ona sama pisala a nie ktos za nia.
Nie mam pojecia jakim jestes graczem - nie jestes blisko na mapie, niejestesmy w jednym odlamie zeby jakiesrapki widziala i nie udzielaszsie na forum zebym cos z Twoich wypowiedzi mogla wywnioskowac.

kacia72 a gdzie alimor napisal ze ilosc postow na forum swiadczy o tym jakim kto jest graczem? Jestes zwolenniczka przemilczania problamow? OK - zamiatamy resztki mieska pod dywanik .. gorzej jak zaczna smrodem walic, no ale moze nie wszystkim smrod przeszkadza.

jack73 jezeli ktos ma trudnosc w pogodzeniu gry i dogadywania sie z sasiadami z siedzeniem na forum to pewnie nie powinien za duzo siedziec...
Ale samo dogadywanie sie z sasiadami to troche malo - to w ramach GB moze  dzialac, ale piszemy teraz o kondycji calego sojuszu a nie tylko planowaniu akcji ...

Odnosząc się do twojej wypowiedzi: to chciałabym wiedzieć czy masz jakąś wyłączność na wiedzę czy  twoja prawda to jest jedyna prawda, a skoro tak doskonale ripostujesz wypowiedzi, to poza wypowiedziami na forum, które robią wiele hałasu  to szczerze ile problemów rozwiązałaś takimi wypowiedziami?

Offline

 

#50 2008-10-22 21:04:47

Marcin L

Administrator

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 685
Punktów :   

Re: dyskusja chat box

Kochani - ta dyskusja już dawno odbiegła od jej genezy zatem, aby uniknąć złośliwości niedotycząch jej tematu, wątek zamykam

Jest Forum: Propozycje zmian w organizacji Sojuszu

Jeżeli macie jakieś pomysły to serdecznie zapraszam do składania propozycji

Lojalnie ostrzegam, że propozycje typu: "zwiększmy aktywność graczy" będą usuwane jako OT - chcę tam widzieć tylko konkretne pomysły na rozwiązanie danych problemów

EDIT:

Otworzono

Ostatnio edytowany przez Marcin L (2008-10-22 22:24:36)


http://sig.travutils.com/pl5/16629.png

Offline

 
Dostałeś minusa ? Zajrzyj do Zasad, czy się należał

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magia-ksiazek.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl